reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

reklama
Cukiernik ze mnie nie jest,.ale liczą nie chęci co nie ? Dzieciaki i tak zjedzą 😁😂
 

Załączniki

  • e3663683-1ff2-49aa-9035-a943042b2396.jpg
    e3663683-1ff2-49aa-9035-a943042b2396.jpg
    79,9 KB · Wyświetleń: 56
Dziewczyny a macie jakieś sprawdzone sklepy z bielizną bawełnianą? Wczoraj w sumie tylko w h&m znalazłam fajne bawełniane, miękkie biustonosze ale solidnie podtrzymujące. W pozostałych sklepach albo tkaniny sztuczne, albo same usztywniane staniki, a których aktualnie nie czuje się wygodnie.
 
U mnie w niedzielę tez rosół obowiązkowo, już nastawiony 😁😁

Dzień dobry w ogóle ;)

W końcu w tym tygodniu wizyta po 4 tygodniach, szkoda, że dopiero w piątek
U nas dziś tylko drugie danie, ale jak na prawdziwy polski dom przystało kotlet schabowy, mizeria i młode ziemniaczki z koperkiem 🤣 wszystkie wiemy jak to odliczanie do wizyt wygląda i chyba każda z nas na to czeka 😁
 
reklama
U nas dziś tylko drugie danie, ale jak na prawdziwy polski dom przystało kotlet schabowy, mizeria i młode ziemniaczki z koperkiem 🤣 wszystkie wiemy jak to odliczanie do wizyt wygląda i chyba każda z nas na to czeka 😁
Wiemy, wiemy ale tu sobie moge spokojnie pojeczec, że tak długo musze czekać 🤣🤣
 
Do góry