reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

reklama
Ja co zjem to wszystko zwracam 😔😔😔 już mnie gardło boli od tego. Mam tylko nadzieję, że nie będzie jak w ciąży z synkiem, do 25tc mnie męczyć.
 
Ostatnia edycja:
Ja co nie zjem to wszystko zwracam 😔😔😔 już mnie gardło boli od tego. Mam tylko nadzieję, że nie będzie jak w ciąży z synkiem, do 25tc mnie męczyć.
Współczuję kochana mam nadzieję że teraz szybciej przejdzie 😊

Uzupelnilam jak kogoś jeszcze nie ma na liście a chciałby być to niech napisze postaram się nie przegapić 🤦
 
FitMum super wygląda twoje pieczywko. Ja radykalnie zmieniłam sposób żywienia jak dowiedziałam się że mam problemy z tarczycą. Wydaje mi się że dieta zrobiła tu sporo dobrego.
 
Jeny dziewczyny wy pieczecie, ogarniacie, żyjecie heh a ja całe dnie bym leżała w wyrze z tymi potwornymi mdłościami. Nie mam siły sprzątać, ogarniać, a tym bardziej pichcić w kuchni.
 
FitMum super wygląda twoje pieczywko. Ja radykalnie zmieniłam sposób żywienia jak dowiedziałam się że mam problemy z tarczycą. Wydaje mi się że dieta zrobiła tu sporo dobrego.
Oczywiście ze tak. Hormony reguluja wiele i wszystko jest na leb na szyje jak sie czlek zapycha a nie odzywia. Dochodza tylko rozne schorzenia a potem leki... I kółko sie zamyka

Ja na szczęście dziś czulam Sie juz lepiej...jestem typem czlowieka co odpocząć moze ale siedziec za długo nie potrafię.. Dzis zaliczylismy z mezem wycieczkę rowerową i 5km pyklo. Zawsze coś :)

Wiem co to mdlosci calodniowe i czekam swojej kolejki🤮
Juz jadąc autem jako kierowca bywa mi niedobrze co normalnie sie nigdy nie zdarza
 
Współczuję wam dziewczyny. Ja w pierwszej ciąży zero objawów oprócz miesiaczki i zgaga pod koniec cięży. Jak jechaliśmy do Londynu to w metrze z butelką mleka stałam, i popijałam :D aż mój stwierdził w końcu że mam nie pić tyle mleka bo urodzę białe dziecko :D 😂 lubimy se czasem pożartować z naszych kolorów skory. Teraz też nie mam żadnych objawów. Ot trochę piersi bolą i okresu brak. Czekam z niecierpliwością na poniedziałek _-_. Boże czekanie to koszmar... Co do wagi... Wy tu świecicie takimi pięknymi liczbami, ja od 15 roku życia miałam 3 cyfry na wadze. Niedoczynność tarczycy też miałam brałam lex coś tam 50 a w ciąży 150. A po ciąży się naprawiło samo... Tzn niby wyniki ciągle dobre i tak dalej więc odstawili mi tabletki. A teraz jak będzie to nie wiem. Nie zaoważyłam wzrostu lub spadku energii, ale, ta niepewność mnie paraliżuje. Dzisiaj przesiedziałam z 5 godzin na łóżku, bez celu, tak po prostu. Pewnie ruszę normalnie po usg. W pierwszej ciąży śmiali się ze mnie że na porodówkę będą mnie siła z pracy wyciągać :D pracowałam min. W restauracji i już pod koniec na weselu nie dałam rady przeciskać się między krzesłami gości. Ciążowego brzucha przecież nie wciągniesz. Niedługo później poszłam na macierzyński :) teraz mam inna pracę, liczę że po 12 tg. Wszystko się unormuje i znów będę aktywna. A weekend to zawsze jest cichy. Ja np muszę wejść na maila kliknąć odwiedź temat i dopiero mi wyskakuje tutaj. Więc też nie sprawdzam co chwilę. Do nas wpadli znajomi na mecz, a jutro planuje młodego wziąść do parku dinozaurów, i może jakiś spacer jak nie będzie padać. Jedzenia nam zostało z dzisiaj więc gotowac nie muszę. :)
 
No, i bezsennosc. Wstałam o 8 i nie śpię do teraz a jest u mnie 1:37. Nie wiem skąd się to bierze bo zawsze lubiłam pospać. Ale 5 h snu to trochę nie zdrowo. _-_
 
reklama
No, i bezsennosc. Wstałam o 8 i nie śpię do teraz a jest u mnie 1:37. Nie wiem skąd się to bierze bo zawsze lubiłam pospać. Ale 5 h snu to trochę nie zdrowo. _-_
Niedziela, ja od 6 nie śpię. Zasnęłam grubo po 1, normalnie siebie nie poznaję. Dziś w nocy to już mi się wizyta u ginekologa śniła, ale była hardcorowa 🤣
 
Do góry