reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamusie 2022

Haha czyli nie jestem sama [emoji16]
Boję się tylko jak ja wytrzymam do krzywej cukrowej całą noc, bo coraz częściej zdaża mi sie nocne podjadanie, A wszystko przez to że sie budze w nocy do Wojtka [emoji85]
Ja mam mdłości od południa do wieczora ale dziś w nocy wstałam o 4 i nie spałam godzinę gapiąc się w sufit i czujac się jakbym miała kaca. Wstałam, zjadłam kawałek suchego chleba i przeszło [emoji85][emoji1745]
 
reklama
Haha czyli nie jestem sama [emoji16]
Boję się tylko jak ja wytrzymam do krzywej cukrowej całą noc, bo coraz częściej zdaża mi sie nocne podjadanie, A wszystko przez to że sie budze w nocy do Wojtka [emoji85]
Ja mam to samo 🤣🤣🤣 wczoraj uświadomiłam męża, że Karolkowe łóżeczko idzie już wkrótce na jego stronę łóżka 🙈🙈🤣🤣 zapytał mnie, ale jak to?
 
Pewnie, choć tak na chłopski rozum by miec spójny obraz lepiej zrobić to w jak najbardziej zblizonym czasie.
Nie mu tu jesteśmy lekarzami żeby rozbierać to na części pierwsze 🤷🏼‍♀️ . Bo z drugiej strony jak myśleć na „chłopski“ rozum jak to napisałaś to z kim skonsultujesz wyniki pappy …, no z Twoim ginekologiem a nie z tym który badał płud 🤷🏼‍♀️ I średnie będzie to porównanie . Ale mówię nie my się tym zajmujemy , są od tego uczeni i chyba wiedzą co robią 💪
 
Dziewczyny kiedy powoli zaczynacie kompletować po trochu wyprawkę ? Jestem chyba jakaś nienormalna ale znalazłam upatrzony wózek w super cenie i zastanawiam się czy właśnie teraz go już nie kupić [emoji134]
Ja zaczynałam tak pomału ok 20tc w poprzedniej ciąży teraz chyba też tak pomału
Co do prenatalnych to tygodnie tygodniami ale wazna jest tez wielkosc dziecka. Moze byc i tak ze beda w 15tc i bedzie to calkiem normalne. Test pappa powinien byc wykonany w dniu usg.
Mlody u dziadków, ja ostatnio mam straszna fazę na zanartwianie co jesli... Ciezko mi z tym. Ciężko ze siedzę w domy, nie pracuje... Najpierw pandemia, teraz to. Nie znaczy ze jestem nie szczesliwa bo jestem, to nasz maly cud. Synek ciagle dopytuje o dzidzue i to mnie syrasznie rozczula, jest taki uczuciowy. No nic trzeba myśleć pozytywnie.
Ja miałam papa mieć robione tydzień wcześniej w pierwszej ciąży.
 
Rozmawiałam na teleporadzie z endo i mi zwiększyła aż do 100 i 112 euthyrox na przemian za 3 tyg do kontroli 😉
Zobaczymy jak będę się czuła bo brałam letrox 😆
 
Nie mu tu jesteśmy lekarzami żeby rozbierać to na części pierwsze 🤷🏼‍♀️ . Bo z drugiej strony jak myśleć na „chłopski“ rozum jak to napisałaś to z kim skonsultujesz wyniki pappy …, no z Twoim ginekologiem a nie z tym który badał płud 🤷🏼‍♀️ I średnie będzie to porównanie . Ale mówię nie my się tym zajmujemy , są od tego uczeni i chyba wiedzą co robią 💪
Właśnie badanie prenatalne robie u lekarza innego niz prowadzący ciaze, od niego dostaje rez pelen opis skorelowanych badań. Ja nawet wynikow nie dostaje, ida do lekarza bezpośrednio.

Co do terminu na karcie ciąży mam wpisane z usg.
 
Screenshot_20210701_150905_com.android.chrome.jpg
 
Jak większość z Was zauważyła badania prenatalne sa robione przez certyfikowantch lekarzy i to z nimi te wyniki omawiacie lub jak ja dostajecie pełen opis na maila. Nie jestem madrzejsza od innych ale juz dość doświadczona w tym w temacie 😔 dlatego pomagam jak umiem i dzielę się tym xo wiem.
 
Czy któraś z was ma zaparcia? Przed ciążą korzystałam z toalety codziennie, teraz mam z tym olbrzymi problem.. poradzicie coś? Śliwki suszone nie pomagają 😏
 
reklama
Do góry