reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

reklama
Jestem już po wizycie na NFZ. 7 +2 dni wychodzi z USG, z aplikacji 7+1 . Wasze niektóre USG są mega dokładne, tutaj ciężko coś rozróżnić, ale najważniejsze że serduszko bije. Mam skierowanie na badania i następna wizyta za 2 tyg.
 

Załączniki

  • IMG_20210701_151927.jpg
    IMG_20210701_151927.jpg
    2,5 MB · Wyświetleń: 85
moim zdaniem tez i tutaj calkiem wyraznie widac :) ja byłam u gina 5+5, bo mialam takie bole jajnika, ze az balam sie ciazy pozamacicznej i tam to dopiero nic zbytnio nie widac, teraz czekam jeszcze tydzien na kolejne badanie i prace serca
 
reklama
Takie pyszności wstawiacie, ja dzisiaj leczo na obiadek. Gratuluję wszystkim super zdjęć z usg. Ja dalej czekam na tel.
 

Załączniki

  • DSC_0994.JPG
    DSC_0994.JPG
    1,8 MB · Wyświetleń: 42
Do góry