reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Istna tragedia!! Ja się pytam za jakie grzechy 🙈 samopoczucie - głownie tragedia, z Mdłościami sie budzę i ide spac 🤣 są ze mną caaaały zasrany dzien!
natsepna wizyta 7 lipca 😊
A u was jak z wizytami następnymi?
 
reklama
Istna tragedia!! Ja się pytam za jakie grzechy 🙈 samopoczucie - głownie tragedia, z Mdłościami sie budzę i ide spac 🤣 są ze mną caaaały zasrany dzien!
natsepna wizyta 7 lipca 😊
A u was jak z wizytami następnymi?
Ja mam następna wizytę 14lipca. Samopoczucie o tyle lepsze, że u mnie mdłości zaczynają się od południa gdzieś aż do nocy więc poranki mam dość spokojne. w ciąży z synkiem poczułam się lepiej koło 25 tygodnia 🤦 mam nadzieję, że tym razem przejdą wraz z drugim trymestrem.
 
u mnie tez raczej popoludniowe/wieczorne mdlosci, jak mam sie isc kapac do spania to po prostu tragedia z zoladkiem, w ogole nie mam apetytu i niestety raczej jedzenie to teraz przykry obowiazek, a nie przyjemnosc :/
 
Ja mam następna wizytę na NFZ za 2 tygodnie czyli 15 lipca. Dostałam skierowanie na badania i mam je zrobić do tego czasu. Potem wizyta u prywatnego już z badaniami prenatalnym i 29.07. więc w sumie odstęp 2 tyg między wizytami jest do przyjęcia, żebym się nie martwiła 🙂
 
Ja mam następna wizytę 14lipca. Samopoczucie o tyle lepsze, że u mnie mdłości zaczynają się od południa gdzieś aż do nocy więc poranki mam dość spokojne. w ciąży z synkiem poczułam się lepiej koło 25 tygodnia 🤦 mam nadzieję, że tym razem przejdą wraz z drugim trymestrem.
Oooo to wizytujemy razem 😍.
 
Dziewczyny jak wymiotujecie to dłuższy czas utrzymują wam się mdłości ? Mi od rana było niedoborze, potem raz zwymiotowałam i potem czułam się już ok. Normalnie zjadłam, bez mdłości. Czy też tak macie czy może się czymś zatrułam?
ja wieczorami wymiotowałam, kilka razy porządnie i potem przechodziło
 
reklama
Powiem Wam że między wizyta prywatnie a na NFZ duża różnica. Dziś spędziłam w gabinecie może 8 minut, gdzie prywatnie spędziłam w w gabinecie pół godziny, wszystko wytłumaczone wzdłuż i wszerz. Najważniejsze że dziś widziałam USG i jest wszystko ok, ale takie zainteresowanie ogólnie żadne.
 
Do góry