reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

reklama
Hej widzę ze wszystkie mamy podobne problemy 😉 ja dziś dla odmiany miałam super dzień zakonczony ogniskiem z kiełbaskami 🙈😁
Teraz jeszcze usiadłam na chwilę do pracy by pozamykac czesc spraw glowa rozbolala od natłoku mysli.. Meliska na dobranoc i wam spokojnej nocki życzę 😊
 
Tak czytam o Waszych objawach i powiem Wam że ja mam w sumie spokój. Bolą mnie piersi, najbardziej w nocy, są napewno rozmiar większe, czasami mam kilkusekundowe bóle podbrzusza. Czasami w ciągu dnia utnę sobie drzemkę taka max pół godzinną, ale poza tym nic. Zero mdłości , zgagi i innych tego typu spraw.
Ja mam termin na 15.02 także proszę dopiszcie i mnie.
 
Ooo podwójne gratulacje
Mnie jak wiele z Was odrzuca od kawy niestety. Apetyt nawet dopisuje ;)

Musze się wybrać do fryzjera podciąć końcówki.

Myślę, że możemy zacząć myśleć nad wątkiem zamkniętym skoro pojawiają się już marcowki ;) na październikowych 2019 co byłam to później do pisałyśmy parę dziewczy co dołączyły po otwarciu zamkniętego
Grupa zamknięta fajny pomysł, ale radziłabym zaczekać jeszcze około miesiąca, bo nic nie wiadomo.


Ja z apki mam termin na 26.02 więc można mnie wpisać. Ale ja jeszcze przed wizytą u giną.
 
Spod do ciasta :

200g mąki tortowej
100g masła
1 jajko
Łyżeczka kakao
30g cukru
Pół łyżeczki proszku do pieczenia

Włączam piekarnik który nagrzewa mi sie z 15min a w tym czasie wyrabiam ciasto.. Wykladam spod okraglej blaszki wyłożonej papierem max 24cm i wkladam do zamrażalnika.

Jak mi sie nagrzeje piekarnik to wkladam spod ciasta na 15min i pieke w 180 stopniach

Masa serowa:
2 x 250 twarogu ktory miele na gładką masę
250g mascarpone
1 budyń waniliowy
Bądź łyżka mąki ziemniaczanej.
1/4 szklanki cukru
50g miekkiego masła
100ml mleka
3jajka
Roztopiona biala tabliczka czekolady 100g

Wszystko razem mieszam a czekolade dodaje na koncu

250g mrozonych malin
Badz z 6 polowek brzoskwin z puszki
Badz jagód

Na upieczony spod wylewam połowę ciasta.. Wykladam polowe owocow.. Wylewam resztę ciasta i wykladam druga polowe owocow

Wkladam do piekarnika i przestawiam na 150 stopni.. Pieke 1h badz ciut dłużej aż sie góra zarumieni w zależności od piekarnika

Roztopiam biala badz xiemna czekolade z mlekiem do polania :)
 
Terminy lutowych mamusi [emoji4]
01.02 @Gosiaslomka85
02.02 @Cappuccinko1988 @_white_wall
03.02 @gaga92
04.02 @Lusia04 @OliwCcia @Ja_niagara
05.02 @Fasolkowoooo
06.02
07.02
08.02 @ŻabaDzika @Egug
09.02 @natka777
10.02
11.02
12.02 @OsaMayor
13.02
14.02
15.02
16.02
17.02 @Magdalenamadzia
18.02 @FitMum
19.02 @Dzoana91
20.02
21.02 @Kinia1991
22.02 @Mahoniowa @wiola0904
23.02
24.02
25.02
26.02
27.02
28.02
Mnie można na 26.02 wpisać, ale dokładnie będę pewna terminu po wizycie u gina.
 
Ja też poproszę o wpisanie, apka pokazuje mi 11.02 ale nie wiem co mi powie gin w środę.

Ja ost mało aktywna bo uaktywniły się moje problemy z żołądkiem, niestrawność na nos stopie bez względu co zjem (więc jem zgodnie z zachciankami) i zgaga na non stopie, i ciezko mi się skupić na czymś innym jak na tym że boli 😟
Mnie podobnie jak Was odrzuciło od kawy, a tak ja uwielbiałam, słodkie też by mogło dla mnie w tej chwili nie istnieć, ale muszę jeść co dwie godziny maks i to tak dopchnąć się na maksa bo tylko to mi troszkę pomaga na żołądek, za to na wadze stoję w miejscu, mąż zdziwiony że po takim żarciu nic nie przytyłam.
Gratuluje dziewczynom bliźniaków, koleżanka miała i powiem że to duże wyzwanie, ale też więcej szczęścia do kochania.
 
reklama
Ooo podwójne gratulacje <3

Mnie jak wiele z Was odrzuca od kawy niestety. Apetyt nawet dopisuje ;)

Musze się wybrać do fryzjera podciąć końcówki.

Myślę, że możemy zacząć myśleć nad wątkiem zamkniętym skoro pojawiają się już marcowki ;) na październikowych 2019 co byłam to później do pisałyśmy parę dziewczy co dołączyły po otwarciu zamkniętego
A po co wątek zamknięty? Co to daje?
 
Do góry