reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

reklama
Natka777 nie masz możliwości pójścia do innego lekarza na NFZ lub prywatnie ?
Jak lekarz tak traktuje kobietę która chce po prostu dla własnego też spokoju sprawdzić czy wszystko ok, to nie mam pytań. Więcej bym tam nie poszła.
Z resztą ja bety nie robiłam, lekarz też mi jej nie zlecał. Byłam pod koniec 5 tygodnia na wizycie i miałam zrobione USG.
 
Dzisiaj będę dzwonić do lekarza umówić się na następną wizytę, mam nadzieję, że teraz będzie widać zarodek. A ogólnie od kilku dni nie mam w ogóle na nic siły, ciągle bym leżała i nic nie robiła. I mam wrażenie, że nagle zgłupiałam, ciągle mylę jakieś słowa, idę po coś do kuchni i w kuchni nie pamiętam już po co, a pracę domowe idą mi strasznie :(
 
Chociaż mu mówię że ostatnia miesiączka była 5 maja No to znowu bez przesady to jest ósmy tydzień więc masakra
Wogóle jeszcze usg nie miałaś ? Masakra . Dlatego z NFZ nie korzystam bo to porażka . Płacimy składki a jak przyjdzie co do czego to zbycie takie i nigdy nie ma miejsca . Nie mam słów . I co idziesz prywatnie ?
 
Przesiaduje tez troszkę na styczniowych mamuskach (termin z om 31 stycz z usg 2.02) i tam dziewczyny tez założyły wątek prywatny z tym ze tam ich było ze 4 razy wiecej niż nas . Dużo dziewczyn się zgłosiło ze jest chętnych na priv a teraz je usuwają bo się kompletnie nie udzielają . Nas jest naprawdę malutko udzielających się osób . Może warto jeszcze poczekać , może ktoś jeszcze dojdzie .
 
reklama
Przesiaduje tez troszkę na styczniowych mamuskach (termin z om 31 stycz z usg 2.02) i tam dziewczyny tez założyły wątek prywatny z tym ze tam ich było ze 4 razy wiecej niż nas . Dużo dziewczyn się zgłosiło ze jest chętnych na priv a teraz je usuwają bo się kompletnie nie udzielają . Nas jest naprawdę malutko udzielających się osób . Może warto jeszcze poczekać , może ktoś jeszcze dojdzie .
Jest też trochę takich osób jak ja, które jeszcze nie widziały zarodka/serduszka, więc ja też bym jeszcze poczekała z tym prywatnym
 
Do góry