reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Zdrówka dla dzieciaczków kochana. Łączę się w bólu z niemocą. Jeszcze kilka dni temu pisałam, że nie mam objawów a teraz to samo jak w poprzedniej ciąży. Mogłabym spać cały czas a i tak byłoby mi mało a do śpiochów nie należę. Muli mnie od rana do nocy. Uczucie kaca bez picia jest straszne 🤣🤣🤣
Kac bez picia - mam to samo 😂😂 najgorzej było go ukryć u rodziców na obiedzie, mama od razu zauważyła więc potwierdziłam że mam kaca 🙈 powiem im o ciąży dopiero po wizycie u lekarza
 
reklama
A ja was zaskoczę bo apetyt mam kiepski raczej, byłam strasznym kawoszem a kawy nawet nie mogę poczuć bo nam odrzut totalny , tak samo jestem czekoladoholiczka a raczej byłam bo aktualnie mam hejt na nią i ogólnie wszystko wydaje się być dla mnie mocno za słodkie i nie dam rady bo odrazu mnie mdli 😒 a normalnie to cała tabliczka na raz bez problemu wchodziła 😁
 
Mam tak samo, na słodycze nie dam rady patrzeć. Jak powiedziałam to mężowi to aż się zdziwił bo ja np. ciasto mogłabym jest na śniadanie, obiad i kolację a dziś tylko kawałeczek wzięłam i to nie zjadłam całego
 
We wtorek miałam wizyte :) i u nas klęska urodzaju 🤯 jakoś musiałam to przetrawić :p ide we wtorek na jeszcze jedna wizyte bo jest jeszcze coś trzecie co trzeba zidentyfikować (mam nadzieje ze na blizniakach sie skonczy)
Pięknie, druga parka na forum 🥰

Z kolei ja nie specjalnie przepadam za słodkościami 🤭 w zasadzie tylko w ciąży z córcia miałam chciejstwa na słodycze 🍪🍩🍰 Teraz, tak jak zawsze, preferuje słone potrawy a do słodyczy jakoś mnie nie ciągnie 😉
 
We wtorek miałam wizyte :) i u nas klęska urodzaju 🤯 jakoś musiałam to przetrawić :p ide we wtorek na jeszcze jedna wizyte bo jest jeszcze coś trzecie co trzeba zidentyfikować (mam nadzieje ze na blizniakach sie skonczy)
Ooo podwójne gratulacje <3

Mnie jak wiele z Was odrzuca od kawy niestety. Apetyt nawet dopisuje ;)

Musze się wybrać do fryzjera podciąć końcówki.

Myślę, że możemy zacząć myśleć nad wątkiem zamkniętym skoro pojawiają się już marcowki ;) na październikowych 2019 co byłam to później do pisałyśmy parę dziewczy co dołączyły po otwarciu zamkniętego
 
Ooo podwójne gratulacje <3

Mnie jak wiele z Was odrzuca od kawy niestety. Apetyt nawet dopisuje ;)

Musze się wybrać do fryzjera podciąć końcówki.

Myślę, że możemy zacząć myśleć nad wątkiem zamkniętym skoro pojawiają się już marcowki ;) na październikowych 2019 co byłam to później do pisałyśmy parę dziewczy co dołączyły po otwarciu zamkniętego
Myślę że myśleć można. I tak można pisać tu i tu. Tam jakiś bardziej osobiste rzeczy a tu ogólnie żeby nowe dziewczyny mogły też się udzielać. Z tego co wiem trzeba mieć 2 moderatorów i listę wysłać do Administratorki forum
 
reklama
Do góry