reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

reklama
Hihi ja mam 26 lipca 😍 także idziemy łeb w łeb 🤣😍. Wypoczęłaś chociaż troszkę podczas tych upałów ? 😉
Hmm przy 9 miesięcznym dziecku nie da się odpocząć bo ciągle trzeba myć buzie bo kosztuje czy smak piasku się zmienia co godzinę 😂 odpoczęłam jedynie od gotowania i sprzątania 🥰
prenatalne jest obowiązkowe? robi się je na nfz czy trzeba prywatnie?
Nie obowiązkowe. Można załatwić na NFZ jak ma się wskazania a jak nie to u nas prywatnie koszt ok 250 zl
 
prenatalne jest obowiązkowe? robi się je na nfz czy trzeba prywatnie?
Wiesz co ja dostałam skierowanie od swojej gin ze jest jakiś program w którym mogę wziasc udział i wtedy państwo „sponsoruje“ badanie z tym ze muszę dojechać jakieś 40 km . ale znam tez świetnego gina z różnymi certyfikatami i ze świetnym sprzętem jeśli chodzi o usg i właśnie się specjalizuje w prenatalnych noi kosi 350 zł i się chyba na niego pokuszę ✊🏻. Zrażona jestem trochę naszą służbą zdrowia… na NFZ , nieraz się na niej przejechałam a w szpitalu 2 razy mi się udało dostać na wizytę do ginekologa i po pierwszej wizycie na której nawet nie miałam usg tak się zraziłam że nie odwiedzałam lekarza przez 3 lata . A na drugą wizytę siedziałam na poczekalni 4h . Kobiety które miały na godzinę później juz przedemna były a wchodziło się na nr - czyli kto pierwszy ten lepszy . A jak rejestrowali to na godziny 🤷🏼‍♀️. I z tego co wiem to nie są obowiązkowe ale szczególnie polecane.
 
Prenatalne mam pod koniec lipca (usg plus krew (pappa i wolne hcg)). Całą ciążę prowadzę prywatnie.

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty i dawajcie znać! ☺
 
Ojej ja 12 lipca. Tak się martwię...
Bo jestem po przejściach
Też się martwię czy aby na pewno jest wszystko ok. Niestety mój lekarz ma duże kolejki.. zapisywałam się 15.06 to pierwszy wolny termin bym właśnie 6tego. Trochę się obawiam bo następnego dnia wyjeżdżamy na urlop ale cały czas mam nadzieję że będzie wszystko w porządku
 
reklama
Dziewczyny a jak to jest jak macie wizytę na NFZ do lekarza u którego chcecie prowadzić ciążę a wcześniej byłyście na wizycie u innego lekarza prywatnie, który lekarz zakłada kartę ciąży?
 
Do góry