reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

reklama
Nie było mnie tydzień bo pojechałam na wakacje i zrobiłam odwyk od telefonu.
Gratuluję wszystkich pięknych serduszek

Umawiała się już któraś z Was na badanie prenatalne w I trymestrze?
Ja jestem umówioną na 24 lipca

A co do szczepień to nie zamierzam się szczepić do puki mnie nie zmusza. 😊
 
Nie było mnie tydzień bo pojechałam na wakacje i zrobiłam odwyk od telefonu.
Gratuluję wszystkich pięknych serduszek


Ja jestem umówioną na 24 lipca

A co do szczepień to nie zamierzam się szczepić do puki mnie nie zmusza. 😊
Hihi ja mam 26 lipca 😍 także idziemy łeb w łeb 🤣😍. Wypoczęłaś chociaż troszkę podczas tych upałów ? 😉
 
Nie wiem jak u Was 🥰
To moja 4 ciąża, 8 tydzien i wyciągnęłam brzuszek ile mogę 😆
Hihi ja taki pare dni temu tak mnor wybulilo ze szok.. Dzis I wczoraj juz lepiej.. Łączę to z jelitami 😆 choć napewno brzuszek szybko mi wystrzeli bo to moja też 4 ciąża



A co do wydatków. W pl prowadziłam prywatnie pierwsza ciążę i wtedy w 2006 jakos 100 zl za wizyte płaciłam ale tez nie miałam tych wizyt co 2tyg a co 4. Teraz jak bylam w 2018 150zl hm

Bedac w ciazy tutaj z corka (uk) nie wydalam grosza w czasie ciazy ale minus bo mialam tylko 2 usg a dlatego ze wszystko bylo ok wiec w sumie plus😆. Wszystkie wizyty mialam na czas co uwielbiam a nie jakieś czekanie po 2h...oczywiscie to NHS a nie prywatne a jak będzie teraz w dobie covida to sie okaże .. Prywatne prowadzenie ciazy tu tez istnieje tylko tak jak moja znajoma za wizyte z usg 180f a jak patrzylam pakiety bez ograniczen co do wizyt to od 3tys f

Jak bylam w pl prywatnie umowiona na konkretna godzine to mnie szlak trafil ze babeczki czekaly od 10 w kolejce mimo iz babka przyjmowala od 14🤯🤯🤯🤯 weszlam i zdebialam bo one czekaja a co ja mysle wejsc na umowiona godzine.. Ale bylam zla bo rozmawialam z nia i specjalnie chcialam byc pierwsza aby sie nic nie przesunęło .. Zaraz zadzwoniłam do lekarki( ona prowadziła moja pierwsza ciąże) ze ja zaraz wylatuje i nie mogę tyle czekac to przyjela mnie o tej 14 tak jak bylam umowiona.. Myslalam ze mnie zjedzą 🤣🤣🤣🤣
Ale byla babeczka w zaawansowanej ciąży i mowila ze już więcej sie do niej zapisywac nie bedzie... Współczuję. I Co to w ogóle za wizyta gdzie ona co chwila odbierala telefony..🤯 Ja rozumiem ze ma stale pacjentki ale cholerka. Dobrze ze w ogóle miala czas mnie zbadać... Jeszcze w trakcie wizyty jakas babeczka weszla.. Jej znajoma.. No to już parsklam smiechem lezac rozkraczona🤣🤣🤣 a juz szczegolnie po tym jak wspominały moja mame..pamietasz to corcia Janiny😂😂😂

W trzeciej ciazy mialam juz 7 usg.. Za duza ilosc wod zdecydowanie, duzy bobas, duzy brzuszek gdzie spraedzaly przelyk co rusz itd gakze pod koniec mialam usg co 2 tyg i 2 razy badanie na cukrzycę i inne badania krwi. Wydalam przez całą ciąże 35f na usg co do płci prywatnie 😆
A i badanie gbs 35f.sorry także na to narzekać nie mogę 😆


A teraz mysle czy nie isc na usg prywatnie w 7/8tyg hmmmm sie zastanawiam 😆
 
Ostatnia edycja:
A ja jeszcze nic nie wiem 🤣

Bede tez skupiać sie wpierw tylko na usg prenatalnym ale jeszcze o tym nie myślę 😆
No ja po pierwszej wizycie (poszłam późno bo 8+1) dostałam spis wszystkich badań jakie mam zrobić i moja ginekolog mówiła, żebym się już umówiła na badanie prenatalne bo są miesięczne terminy więc prawie 😃
 
No ja po pierwszej wizycie (poszłam późno bo 8+1) dostałam spis wszystkich badań jakie mam zrobić i moja ginekolog mówiła, żebym się już umówiła na badanie prenatalne bo są miesięczne terminy więc prawie 😃
Oj tak wiem jak to jest . Ja juz forme do Poloznych wyslalam i jak do konca nastepnego tygodnia nie przyjdzie mi info kiedy pierwsza wizyta czy nastepna z usg w 12tyg to dzwonie czy aby napewno o mnie wiedzą 🤣🤣🤣. Sama w sumie nie wiem jak to teraz rozgrywają a nie chce sie spóźnić

Ostatnim razem bylam u lekarza w 7tyg i zaraz przyszedl mi list z wizyta na usg prenatalne tylko nie pamiętam po jakim czasie dokładnie
 
reklama
Do góry