reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamusie 2022

Witam się nieśmiało. Ostatnia OM 8 Mają. Dzisiaj byłam u ginekologa 5t5d i jest narazie tylko pęcherzyk 5mm ale to w środku to może być już zalążek zarodka? Jak myślicie
 

Załączniki

  • IMG_20210617_172726.jpg
    IMG_20210617_172726.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 50
  • IMG_20210617_172703.jpg
    IMG_20210617_172703.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 47
reklama
Witam się nieśmiało. Ostatnia OM 8 Mają. Dzisiaj byłam u ginekologa 5t5d i jest narazie tylko pęcherzyk 5mm ale to w środku to może być już zalążek zarodka? Jak myślicie
A lekarz nie mówił czym jest to białe pole w środku pęcherzyka? 🙂 kiedy masz następna wizytę? Opowiedz coś o sobie - ile masz lat? Która to ciąża? ☺
 
A lekarz nie mówił czym jest to białe pole w środku pęcherzyka? 🙂 kiedy masz następna wizytę? Opowiedz coś o sobie - ile masz lat? Która to ciąża? ☺
Mówiła że może to być zarodek ale jeszcze bez echa serca. Dwa dni temu pęcherzyk był jeszcze bardzo malutki i bałam się że coś może być nie tak.
Mam 33 lata. Mam już 7 letnia córkę więc jest to moja druga ciąża 😁
 
Mówiła że może to być zarodek ale jeszcze bez echa serca. Dwa dni temu pęcherzyk był jeszcze bardzo malutki i bałam się że coś może być nie tak.
Mam 33 lata. Mam już 7 letnia córkę więc jest to moja druga ciąża 😁
O, to często chodzisz na wizyty 😁 lekarz sam zaproponował żeby przyjść po dwóch dniach czy byłaś u dwóch różnych?
 
Po diagnozie ze pęcherzyk jest bardzo malutki jak na ten tydzień ciąży i becie w ten dzień 2000, razem z panią doktor ustaliłyśmy wizytę po 2 dniach żeby zobaczyć czy pęcherzyk rośnie
 
Po diagnozie ze pęcherzyk jest bardzo malutki jak na ten tydzień ciąży i becie w ten dzień 2000, razem z panią doktor ustaliłyśmy wizytę po 2 dniach żeby zobaczyć czy pęcherzyk rośnie
Och, to mój ginekolog chyba testuje moją cierpliwość 🤦‍♀️😁 w sumie mogłabym być świnia i latać co dwa dni na USG bo mam pakiet z pracy więc nie płace za wizyty. Tak to byłoby mi szkoda 180zl wydawać tak często 😁 no ale chyba spaliłabym się ze wstydu w rejestracji i przed samym lekarzem 😅
 
A u mnie się przeziębienis rozchulało 🙄 z nosa leci na bieżąco, stos zasmarkanych chusteczek mam obok siebie. Gardło też nie daje o sobie zapomniec. Kupiłam w aptece pre nalen (jak pisze razem to wskakuje spam 🙈) na gardło i spray do nosa ale jakos nie pokładam w nich wielkich nadziei 😋
 
reklama
A u mnie się przeziębienis rozchulało 🙄 z nosa leci na bieżąco, stos zasmarkanych chusteczek mam obok siebie. Gardło też nie daje o sobie zapomniec. Kupiłam w aptece pre nalen (jak pisze razem to wskakuje spam 🙈) na gardło i spray do nosa ale jakos nie pokładam w nich wielkich nadziei 😋
U mnie pierwszym oznakiem że jestem w ciąży jest przeziębienie 😂 to odpoczywaj i kuruj się 😊
 
Do góry