reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamusie 2022

reklama
Trzymam kciuki ja też o 20 mam dzisiaj pierwszą wizytę. Stresik mam 😃 odezwij się później jak tam wizyta 🤩
Mazowieckie też wita [emoji846] u nas dziś skromne 27 za to cały weekend nadają upalny, mój prawie roczniak będzie w niebie jak mu basen rozlozymy [emoji3]
Trzymam kciuki za dzisiejsze bety i wizyty! Sama wreszcie dziś o 17tej będę miała pierwsze usg [emoji846]
 
reklama
Trzymam kciuki za wizyty❤️

Ja zas od 6 na nogach. Chyba to ze ciepło dziala na moje dziecko tak ze wstaje wczesnie. Zawsze spal do nawet 7.30 przez co musialam budzik ustawiać. Teraz nie muszę 🤣 próbowałam klasc go później o 21 bo chodzi spac o 19 30 ale nie zdalo egzaminu😆 dzięki temu godzina 9 u mnie a ja obiad siebie i wszystko ogarnięte 🤣
Czas na drzemki w dzien bo 5h snu to teraz mnie troche męczy.. Bede sypiac z dzieciami🤣

Dzis robilam kuraka w szybkowarze i tak mi smierdzial ze az męża wołałam 😆 chyba się zaczyna

W ostatniej ciazy od 6tyg mialam juz mdłości także juz niedługo zapewne dlatego wcinam z apetytem póki moge haha

Trzymam kciuki za wasze bety i wizyty ❤️
ja nie wiem jak wytrwam tydzien do swoje następnej 🤷‍♀️
Od rana mdłości i piersi tak bolą.. ledwo umiem wysiedzieć w tej pracy. Marudzenia czas start 😬
Mnie wczoraj caly wieczor tak delikatnie bolal brzuszek miesiaczkowo i klucie lewego jajnika ciagle z co chwila mocniejszym nasileniem😑. I zas mam brzuszek balon😆
I teraz ten czas taknsie dluzy a dopiero narzekałam ze zlatuje mi tydzien za tygodniem 🤣🤣🤣
 
Do góry