reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

reklama
podkarpacie też Wita:) ja dzisiaj zaspałam i to tak porządnie, na 7 mam do pracy a wstała 6,40, speed był ładny rano.
Dziewczynki z tymi suplami tez uważajcie, mi gin zwróciła uwagę by nie dublować związków w różnych tabsach, czyli np jak się bierze jakieś witaminy dla kobitet w ciąży to juz nie brac osobno kwasu foliowego, i jeszcze zabroniła mi witaminy B12 na początek (powiedziała że lepiej nie).

Też chyba dzisiaj wezmę męża za portki niech rozłoży basen i niech woda się już grzeje.

Dajcie znać zaraz jak dostaniecie wyniki.
Nooo właśnie.. Dlatego z całym szacunkiem, zaczynam czytać mniej.. Bo gdybyś nie porównała, to byś się nie martwiła. Staram się nie wariować i nie porównywać, bo od tego można pierd... dostać, a i tak same ze soba mamy problem ;)
ja w pierszej ciąży nie wiedzialam nawet co to bHCG i byłam dużo szczęśliwsza, a o braniu progesteronu dowiedziałam się dopiero w trzecim miesiącu od innej mamy w ciąży jak czekałyśmy w kolejce do gin.
 
reklama
Do góry