reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Ooo i mam zachcianki jak np mac wrap z Macdonalda albo hot dog z Orlenu🤣🤣🤣 wszystko w godz wieczornych 🤪 ma szczęście Orlen pod domem ale do maca mam w kit daleko 🙈
Ja mam jeszcze torbiel na jajniku jakby malo atrakcji bylo i to mnie czasem kluje.
Bierzecie witaminki ciazowe? Ja łykam Femibion i kwas foliowy.
Ja przejrzałam zestawienie witamin na blogu Pana Tabletki i zaczęłam brać Mamadha premium. Minus ich jest taki, że trzeba brać dwie tabletki dziennie.
 
reklama
a ja chyba pochwaliłam dzień przed zachodem słońca... jak mnie teraz nudności złapały, zamówiłam sobie pierś z indyka z warzywami na parze bo niby miałam ochotę... jak tylko poczułam zapach to zaraz mnie odrzuciło [emoji17]
eh czekam aż te nudności przejdą, bo męczą strasznie, ale mam wrażenie, że się dziś bez wymiotów nie obejdzie
 
Nie, to będzie druga juz. Pierwsza miałam wczoraj, ale też był tylko pęcherzyk 0,61cm. Teraz się zmartwiłam bo mam ciążę chyba starszą niż Twoja a pęcherzyk jest prawie o połowę mniejszy 🙄 a na tym etapie powinien rosnąć identycznie 😔😞😞 kurcze no 😔
Nooo właśnie.. Dlatego z całym szacunkiem, zaczynam czytać mniej.. Bo gdybyś nie porównała, to byś się nie martwiła. Staram się nie wariować i nie porównywać, bo od tego można pierd... dostać, a i tak same ze soba mamy problem ;)
 
reklama
Dzięki za info o dha bo całkiem o tym suplu zapomniałam 🦈 biorę kwas foliowy zwykły plus ten przyswajalny, b complex, Wit D 2000, koenzym q10 i jeszcze kapsułkę dha sobie dorzucę.
 
Do góry