reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

reklama
Dziewczyny a czy prócz braku miesiączki macie jakieś inne dolegliwości? 🤔 Bo u mnie nie występują żadne, w poprzednich ciążach już za nim wogóle zbliżał się termin miesiączki piersi chciały mi wybuchnąć i słabo się czułam, a teraz wszystko zupełnie innaczej i trochę się tym martwię i stresuje 🥺
Ja w poprzedniej ciąży też miałam bolesne piersi na kilka dni przed terminem miesiączki i często chodziłam siku. Teraz też bolą mnie piersi ale zaczęły dopiero w weekend a o ciąży wiem od zeszłego poniedziałku. Nie ma reguły na to 🙂 spokojnie 🙂
Wróciłam z wizyty, mamy groszka z pięknie bijącym serduszkiem ❤️ puls 160 uderzeń, ciąża rozwija się prawidłowo termin z usg 6.02 a z miesiączki 4.02 @Lusia04 proszę o dopisanie terminu na 4.02 😊
Super! 😁 czyli opłaca się jednak chodzić na wizyty po 6 tygodniu 😂 przynajmniej wszystko czarno na białym 🙂🥰
 
Dziewczyny a czy prócz braku miesiączki macie jakieś inne dolegliwości? 🤔 Bo u mnie nie występują żadne, w poprzednich ciążach już za nim wogóle zbliżał się termin miesiączki piersi chciały mi wybuchnąć i słabo się czułam, a teraz wszystko zupełnie innaczej i trochę się tym martwię i stresuje 🥺
W poprzedniej ciazy zalewało mnie sluzem a teraz. Aby aby. ;)
Piersi kuly strasznie od 8dpo ze potem wrecz bolały a teraz dopiero zaczynalam odczuwac ok 14dpo i to tez nie tak a teraz jakbybsie uspokoily ale to wszystko bedzie sie zmieniać ;) . Takze
Glowa do Góry:)
 
reklama
Oki, już po wizycie. Lekarz wstępnie pogratulował ale na razie na USG widoczny tylko pęcherzyk ciążowy. Chyba nawet nie ma tego pęcherzyka żółtkowego 🤔 wrzucę wam zdjęcie bo standardowo zapomniałam zapytać. Mój cykl w lutym był trochę dziwny także na razie nie liczymy wieku ciąży z daty OM bo to by wychodził już 6 tydzień pomału a wg wielkości pęcherzyka to tak 4-5 🙄 wizyta za 2 tygodnie w poniedziałek. Mam nadzieję że będzie zarodek z pięknym serduchem bo teraz się dygam pustego jaja 😞😔
Za 2 tyg będzie juz ladnie wszystko widac takze glowa do góry i prosze pozytywnie myslec ☺️
Wróciłam z wizyty, mamy groszka z pięknie bijącym serduszkiem ❤️ puls 160 uderzeń, ciąża rozwija się prawidłowo termin z usg 6.02 a z miesiączki 4.02 @Lusia04 proszę o dopisanie terminu na 4.02 😊
Cudnie😍
 
Do góry