reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

w 9 tyg. lekarz dał termin na 18 lutego, a z każdą kolejną wizytą ten termin się zmienia , obecnie jest 13 luty i nie za bardzo wiem którym sie sugerować

Najbardziej miarodajny jest termin pierwszego usg ew z 11-14 tc


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
w 9 tyg. lekarz dał termin na 18 lutego, a z każdą kolejną wizytą ten termin się zmienia , obecnie jest 13 luty i nie za bardzo wiem którym sie sugerować
Moje dziecko urodziło się pomiędzy jednym, a drugim wyznaczonym terminem. Te daty są orientacyjne. Maluch sam będzie wiedział kiedy nadszedl jego moment i czas ewakuować się z mamusinego brzuszka. Jeden z terminów miałam na 11 czerwca, drugi z pierwszego USG na 29 maja, a urodził się 3 czerwca.[emoji4]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej, bostońska zniknęła :) jeszcze mam 3 blade kropki do jutra zejdą. Jedno z głowy.

Jutro mam 2 USG prenatalne. Stresujące są te badania. Wiadomo, że zawsze lepiej wiedzieć czy coś dolega dziecku wcześniej bo można się przygotować psychicznie i urodzić, w takim miejscu gdzie lekarze mogą dla dziecka zrobić jak najwięcej. Muszę iść, czy mi się podoba czy nie :)
Dzień Dobry mamusie !
To moja pierwsza ciąża , aktualnie zaraz wejdziemy w 21 tydzień, na badaniach prenatalnych wyszedł syn i tego się trzymamy
biggrin.png

Balonik rośnie jak oszalały, a moje biodra tego nie wytrzymują , przytyłam raptem 2 kg.
Jutro badania cukru, toxo, morfologii i moczu, zobaczymy co wyjdzie. Hemoglobinka troche spada i mam nadzieje ze nic poważnego z tego nie bedzie.
W czwartek ide zobaczyć maluszka!
Czy wasze noce też przebiegają tak ciężko ? Dla mnie pójść spać to najgorsze co może byc , bo wiąże sie to z nieprzespaną nocą.
Codzienna walka z boku na bok, wpychanie kołdry pod brzuch, pod plecy, miedzy nogi no gdzie sie da ... Ból bioder w nocy jest niesamowicie intensywny.
Az się boje co to bedzie jak mąż wróci ze szkolenia , bo tyle miejsca na łóżku zajmuje haha
Ja teraz śpię już dobrze. Jednak wstaje też dość wcześnie, bo rano trzeba syna do szkoły zawieść i potem biegiem do pracy. Po całym dniu już tylko maże o spaniu :)
 
Dzień Dobry mamusie !
To moja pierwsza ciąża , aktualnie zaraz wejdziemy w 21 tydzień, na badaniach prenatalnych wyszedł syn i tego się trzymamy
biggrin.png

Balonik rośnie jak oszalały, a moje biodra tego nie wytrzymują , przytyłam raptem 2 kg.
Jutro badania cukru, toxo, morfologii i moczu, zobaczymy co wyjdzie. Hemoglobinka troche spada i mam nadzieje ze nic poważnego z tego nie bedzie.
W czwartek ide zobaczyć maluszka!
Czy wasze noce też przebiegają tak ciężko ? Dla mnie pójść spać to najgorsze co może byc , bo wiąże sie to z nieprzespaną nocą.
Codzienna walka z boku na bok, wpychanie kołdry pod brzuch, pod plecy, miedzy nogi no gdzie sie da ... Ból bioder w nocy jest niesamowicie intensywny.
Az się boje co to bedzie jak mąż wróci ze szkolenia , bo tyle miejsca na łóżku zajmuje haha
Hej mnie w nocy bolala cala prawa strona od gornej czesci zeber do dolu.
Kupilam sobie ta poduszke dla ciezarnych i jak reka odjal :)
 
Hej mnie w nocy bolala cala prawa strona od gornej czesci zeber do dolu.
Kupilam sobie ta poduszke dla ciezarnych i jak reka odjal :)
I ja właśnie zastanawiam się nad tą poduszką, bo każda kolejna noc jest co raz gorsza.. Dzis w nocy od 12 zero spania, z boku na bok tak biodra i część lędźwiowa kręgosłupa bolała ze az do brzusia promieniowało, normalnie koszmar jakiś
 
mój termin jest wyznaczony na.... 14 luty - Walentynki :) dzisiaj będąc na badaniach połówkowych dowiedziałam się, że w moim brzuszku mieszka dziewczynka. Czyli będzie w domu parka, bo mam już synka, który za dwa tyg kończy 2 latka <3
Gratuluje dziewuszki[emoji4]nudnej ciazy.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej kobietki jestem po badaniach i sie zastanawiam czy wsio dobrze bo albo zawyżone albo zaniżone, niżej podsyłam wyniki, jakby któraś mogła zerknąć i mi wyjaśnić dlaczego hematokryt spada , a neutrofile # rośnie
 

Załączniki

  • 22243601_328438037619602_2024736314_o.jpg
    22243601_328438037619602_2024736314_o.jpg
    71 KB · Wyświetleń: 88
reklama
mój termin jest wyznaczony na.... 14 luty - Walentynki :) dzisiaj będąc na badaniach połówkowych dowiedziałam się, że w moim brzuszku mieszka dziewczynka. Czyli będzie w domu parka, bo mam już synka, który za dwa tyg kończy 2 latka <3
Super gratulacje :)) najważniejsze żeby dzidzia była zdrowa, ale już wiesz w jakich kolorach szykować wyprawkę :)
 
Do góry