reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Dzień dobry,
Dziś znów słoneczko zatem kolejne pranie pójdzie w ruch.

@Ewelincia1711 witaj, może coś więcej nam o sobie napiszesz? Masz dzieci? Skąd jesteś? Ile masz lat?

My bostonke bez antybiotyku przeszłyśmy- to jest wirus, a nie bakteria...od lat wiadomo, ze na wirusy żadne antybiotyki nie pomagają tylko osłabiają organizm, a spora ilość lekarzy jeszcze przepisuje dla "świetego spokoju"

Miłego dnia dziewczyny


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Jestem Ewelina, 26lat. Mieszkam pod Poznaniem. Jestem w 1 ciazy. Termin na 20 luty
 
reklama
Ja mam termin na 07.02 ale bardzo bym chciała urodzić wcześniej. Z pierwszym rodziłam w 41 tc. 6 dniu ... Końcówkę już byłam na patologi ciąży i tym razem bym wolała szybciej się rozpakować.
 
Dzień dobry,

U nas szaro- buro, deszczowo. Lubię jesień, ale nasza polską- złotą a nie taką deszczową.

@Kaśka 1983 ja mam nadzieje, ze dotrwam do terminu CC...pierwsza córkę urodziłam co do dnia , druga mc wcześniej, tu chciałabym dotrwać do terminu cięcia [emoji6]

Miłego dnia


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dzień Dobry mamusie !
To moja pierwsza ciąża , aktualnie zaraz wejdziemy w 21 tydzień, na badaniach prenatalnych wyszedł syn i tego się trzymamy
biggrin.png

Balonik rośnie jak oszalały, a moje biodra tego nie wytrzymują , przytyłam raptem 2 kg.
Jutro badania cukru, toxo, morfologii i moczu, zobaczymy co wyjdzie. Hemoglobinka troche spada i mam nadzieje ze nic poważnego z tego nie bedzie.
W czwartek ide zobaczyć maluszka!
Czy wasze noce też przebiegają tak ciężko ? Dla mnie pójść spać to najgorsze co może byc , bo wiąże sie to z nieprzespaną nocą.
Codzienna walka z boku na bok, wpychanie kołdry pod brzuch, pod plecy, miedzy nogi no gdzie sie da ... Ból bioder w nocy jest niesamowicie intensywny.
Az się boje co to bedzie jak mąż wróci ze szkolenia , bo tyle miejsca na łóżku zajmuje haha
 
Witamy nową lutoweczke [emoji6]

Na kiedy masz termin? U mnie noce już ok...ale pamietam jak w pierwszej ciąży się męczyłam, teraz nauczona ze warto jednak się wyspać- nie mam z tym problemu [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Witamy nową lutoweczke [emoji6]

Na kiedy masz termin? U mnie noce już ok...ale pamietam jak w pierwszej ciąży się męczyłam, teraz nauczona ze warto jednak się wyspać- nie mam z tym problemu [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
w 9 tyg. lekarz dał termin na 18 lutego, a z każdą kolejną wizytą ten termin się zmienia , obecnie jest 13 luty i nie za bardzo wiem którym sie sugerować
 
Do góry