reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Tak, ja też wstaję w nocy, średnio 3-4 razy, ale na szczęście szybko zasypiam. Gorzej w ciągu dnia, bo wyjścia powyżej 40min, gdzie nie ma toalety są dla mnie nie do przejścia. np. spacer muszę już planować tak, żeby nie trwał dłużej albo żebym miała gdzieś łazienkę. Koszmar :(.
 
Niestety długo mnie tu nie było i widzę że liczba wpisów nie do nadrobienia :)
Jestem juz na zwolnieniu wiec mam nadzieję że uda mi się byc bardziej aktywną: ) mam nadzieję że u Was wszystko w porzadku, u mnie ok, w czwartek wizyta polowkowa a od tygodnia mam zwyczaj min pół godziny czytania bajek dla maluszka;)
A jakie bajki zaczęłaś czytać? Też się nad tym zastanawiam, żeby to też miało sens jak się dzidzia urodzi :)
 
Witam i tu

@monmon masz prv wiadomość ode mnie

Dziewczyny @małamysz @tabitha @Saraaaa @Star1310 zgłosiłam Was o nadanie dostępu do WZ...lada dzień powinnyście mieć dostęp [emoji6]

Ja już po badaniu krwi i moczu, po śniadanku i...ogromnym kawałku brownie [emoji39]

Co do wstawania nocnego, tez wstaje...jednej nocy mniej, drugiej więcej...ale to i tak nic co nas czeka pod koniec [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dzień dobry :)

Witam te jeszcze nie witane jeśli takowe są.

Coraz liczniejsza grupa się tworzy. Coraz więcej brzuszków ma swoje imiona. Na początku października potwierdzimy nasze imię.

Pozdrawiam i miłego dnia. Do zobaczenia na wz.
 
witajcie, też mam termin na 7.02.2018. Od jakiegoś czasu was poczytuje. My już na 100% wiemy, że będzie 2 syn, bo miałam amniopunkcje. Imienia jeszcze nie wybraliśmy. Pierwszy syn ma już 8,5 roku i jest niepełnosprawny, nie zostawiliśmy po nim wyprawki bo nie planowaliśmy, drugiego dziecka. Teraz jestem mądrzejsza i biorę co kto da :) Na 4.10 mam 2 usg prenatalne i zobaczymy co tam słychać u małego, bo kopie za dwóch, szczególnie po pęcherzu co jest już nieprzyjemne.

Co do samego porodu. Pierwsze było cc, teraz będę robiła wszystko żeby było cc. Już wolę alergie u dziecka niż porażenie. Syn ma wszystko astmę, alergię i lekkie porażenie lewostronne. Przy pierwszy dziecku bardzo chciałam sn nie dopuszczałam cc i źle zrobiłam. Zobaczymy jak to się teraz potoczy :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry