reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Tak grzebię i grzebię w tym internecie i znalazłam kilka sklepów z wydaje mi się dość tanimi i na pierwszy rzut oka fajnymi ubrankami dla maluszków. Wszędzie w składach zapewniają,że ciuszki wykonane są ze 100% bawełny i zastanawiam się czy warto się na coś skusić a jeżeli już to na co czy jednak odpuścić i zrobić sobie wycieczki do sklepów stacjonarnych,żeby wszystko zobaczyć i pomacać... Zostawiam linki jakby co

Link do: Garderoba Małego Boba
Link do: Ubrania dla dzieci - sklep internetowy z odzieżą
Link do: Sklep z polską odzież niemowlęca Patryczek.pl - Patryczek - ubrania dla niemowląt
http://www.bonprix.pl/kategoria/1014/ubranka-dla-niemowlat/
 
Upatrzony mam sklep Pinokio. Rodzimy producent. Zamówię ostrożnie i ocenie jakość.

Stacjonarnie się nie przyglądałam. Jakoś śmielej mi było na necie. Jeszcze chwilę i połówka więc się pewnie osmiele i do tradycyjnych sklepów :)

Nie mogę wyjść z podziwu na Mamusie w młodszych ciazach które już robią zakupy. Ja jeszcze czekam.
 
@Miś-owa ja jestem w 19tyg i 6d i z ubranek też jeszcze nic dla córci nie mam a też nie chce kupować byle czego

qtch9n73hozxzm3y.png
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry