reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Cześć. Ale się rozkrecilyscie, cały dzień dziś nadrabiam i udało się :-)
Nie pamiętam co komu napisać bo nowe tematy wchodziły i wszystko się pokrecilo...
Też przybieram, już 3 kg na plusie. Apetyt mi wrócił.
Fatalnie się czułam przez ostatnie dni. Spałam jak susel pomiędzy wedrowkami do szkoły.
Witam nowe mamusie :-)
 
reklama
@Aniutek91 super że wizyta udana ;)
@Aga.Kot Ja też mam wizyte w poniedziałek ;)
@AnnWiO Ja też wiecznie zmęczona i odsypiam z młodszym w dzień,w nocy często się budzę i spać nie mogę.

Ale miałam kiepski powrót do domu ze szkoły ehhh młodszy mi dał taki wycisk i pokaz dla innych że mało co a bym się poryczała z bezsilności aaaaa mam dość ze starszakiem nie miałam takich problemów a ten mały uparciuch pokazuje pazurki :/


85993e3k2jol3vrk.png



Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
Ja w ciągu dnia muszę chociaż z godzinkę się zdrzemnąć.
Ssabrinaa ja też po nocach nie mogę spać jak już się obudzę to mam po spaniu.
 
Ja to już nie rozumiem mojej wagi. Waha się z dnia na dzień nawet o 1 kg.
Wahania z dnia na dzień o 1kg są akurat całkowicie normalne. Dlatego nie warto się ważyć częściej, niż raz na tydzień :)

Ja się przed chwilą obudziłam, tak mnie zmogło, więc nie jesteście same. Gdzie ta energia drugiego trymestru?
 
@Aniutek91 gratuluje dobrych wyników

Proszę napisz mi prv z prośba o dodanie do WZ...jak uzbiera się trochę więcej chętnych wyślę prośbę o dodanie Cię


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry