reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Dzień dobry w sobotę :)
Muszę przyznać, że ciężko za Wami nadążyć, tym bardziej, że ostatnie popołudnia po pracy spędzałam śpiąc. Pani dr zwiększyła mi dawkę leku na obniżenie ciśnienia i zadziałał, ale niższe ciśnienie mnie po prostu powaliło :D
Piękny dzień się zapowiada, koniecznie trzeba wybrać się na długi spacer (tym bardziej, że mieszkamy w lesie, to grzech nie korzystać), ale póki co czekam na małżonka, który pojechał na zakupy na ryneczek i liczę, że przywiezie coś pysznego na śniadanie :)

Udanej soboty!

Las. Chętnie bym pojechała na spacer do lasu ale pogoda narazie straszy jak zachęca.

Miłego dnia Wam :)
 
reklama
Dzień dobry :)
Po wczorajszym USG muszę znów imię wymyślać bo miał być Wiktorek a jednak jest cipeczka między nogami :D
Mąż wygrał zakład i musiałam go na kolację zabrać :p skubany cały czas powtarzał, że będzie córeczka nawet jak ostatnio lekarz stwierdził że na 90% chłopak ;D
 
Dzień dobry :)
Po wczorajszym USG muszę znów imię wymyślać bo miał być Wiktorek a jednak jest cipeczka między nogami :D
Mąż wygrał zakład i musiałam go na kolację zabrać :p skubany cały czas powtarzał, że będzie córeczka nawet jak ostatnio lekarz stwierdził że na 90% chłopak ;D

Dzień dobry,
Gratulacje! :) Może najprościej Wiktoria? Powiem szczerze że chłopięce imię mam wybrane odkąd tylko pomyśleliśmy o dziecku, a dziewczęce żadne mi się nie podoba... Oby był chłopak :D

Wystarczy nie wchodzić dzień-dwa i nie da się nadążyć.
Dwa dni trochę roboty miałam, ale plecy niestety nie pozwalają na zbyt dużo aktywności, a nawet za dużo siedzenia też jakoś nie służy. Teraz leżę, odpoczywam i oglądam łóżeczka.
Podobno dzisiaj ostatni dzień ładnej pogody, a od jutra same deszcze :/
 
Las. Chętnie bym pojechała na spacer do lasu ale pogoda narazie straszy jak zachęca.

Miłego dnia Wam :)
A u nas piękne słońce - oby się tak utrzymało :)
Dzień dobry :)
Po wczorajszym USG muszę znów imię wymyślać bo miał być Wiktorek a jednak jest cipeczka między nogami :D
Mąż wygrał zakład i musiałam go na kolację zabrać :p skubany cały czas powtarzał, że będzie córeczka nawet jak ostatnio lekarz stwierdził że na 90% chłopak ;D
A to niespodzianka :D ja z niecierpliwością czekam na usg połówkowe, żeby wiedzieć na powiedzmy 100%, bo mąż się upiera, że widział siusiaka między nogami, natomiast ja nie widziałam, jeden lekarz na lepszym sprzęcie też nie a drugi na słabszym tak :D więc chyba jeszcze wszystko może się wydarzyć :D
 
Dzień dobry w sobotę :)
Muszę przyznać, że ciężko za Wami nadążyć, tym bardziej, że ostatnie popołudnia po pracy spędzałam śpiąc. Pani dr zwiększyła mi dawkę leku na obniżenie ciśnienia i zadziałał, ale niższe ciśnienie mnie po prostu powaliło :D
Piękny dzień się zapowiada, koniecznie trzeba wybrać się na długi spacer (tym bardziej, że mieszkamy w lesie, to grzech nie korzystać), ale póki co czekam na małżonka, który pojechał na zakupy na ryneczek i liczę, że przywiezie coś pysznego na śniadanie :)

Udanej soboty!
No to udanego spacerku i po proszę o troszkę słoneczka bo caluśki tydzień u mnie leje.

Dzień dobry :)
Po wczorajszym USG muszę znów imię wymyślać bo miał być Wiktorek a jednak jest cipeczka między nogami :D
Mąż wygrał zakład i musiałam go na kolację zabrać :p skubany cały czas powtarzał, że będzie córeczka nawet jak ostatnio lekarz stwierdził że na 90% chłopak ;D

Gratuluje córeczki a imię na pewno jakieś znajdziesz jeszcze jest sporo czasu ;)

85993e3k0njfrjia.png
 
Dzień dobry :)
Po wczorajszym USG muszę znów imię wymyślać bo miał być Wiktorek a jednak jest cipeczka między nogami :D
Mąż wygrał zakład i musiałam go na kolację zabrać :p skubany cały czas powtarzał, że będzie córeczka nawet jak ostatnio lekarz stwierdził że na 90% chłopak ;D
No masz, widzisz jaka mąż ma intuicję :p
A kiedy lekarz mówił że na 90% chłopiec, tzn w którym tygodniu. Ja w 12 usłyszałam że będzie dziewczynka i tak zastanawiam co mi lekarz powie za 2 tygodnie :p
 
Ja jeszcze nie znam płci, ale jestem pewna że to będzie córcia bo planowaliśmy dziewczynkę, współżycie było 4 dni przed owulacją.Dostałam od koleżanki ciuszki dla dziewczynki od rozmiaru 50 do 74. Wizytę mam dopiero 4 października, lekarz powiedział że wtedy mi powie jaka płeć bo to będzie 19 tydzień i 3 dzień.A tydzień później będę miała połówkowe w Klinice.
 
reklama
Do góry