reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Czy czujecie juz takie mocniejsze i regularne kopniaki maluszka?

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

Ja nie...bardziej wypinanie, prężenie się, ale nie powiedziałabym by były regularne


8599rjjgotivdn5u.png
 
reklama
Hej hej my po wizycie :)

"O tu jest dziewucha. A tu.... co? Druga dziewucha? Hm... nie tu jednak jest chłopak.... a wiecie co, dajmy im jeszcze urosnąć" [emoji16]

Szyjka się nie skraca, leżymy dalej. Połówkowe za 3 tygodnie.
Jak miałabyś parke to powiem Ci: idealnie[emoji4]super.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej hej my po wizycie :)

"O tu jest dziewucha. A tu.... co? Druga dziewucha? Hm... nie tu jednak jest chłopak.... a wiecie co, dajmy im jeszcze urosnąć" [emoji16]

Szyjka się nie skraca, leżymy dalej. Połówkowe za 3 tygodnie.

Więc niech rosną zdrowo hihi. A Wy dalej czekajcie :) :p

Ja nie czuję albo nie wiem, że czuję. Poza "gulka" wtorkowa nic mi się nie przydarzyło.
 
Czekam na takie porządne kopniaki i nic.[emoji53]tylko smyrniecia od czasu do czasu. Czasami coś jakby prężnie sa dni, ze nic w ogole nie czuje. Już się nie cierpliwie troszkę i martwie. Temperamentny jak jego starszy brat to on nie jest napewno.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej Dziewczyny:) Od dwóch dni czuje ruchy !! :) Są to takie delikatne puknięcia poniżej pępka. Teraz jestem już w 100 % pewna, że to Dzidzia ;) Wcześniej wydawało mi się, że coś czuje ale to raczej były jelita. Maleństwo chyba lubi jak czytam książkę na głos bo ewidentnie wtedy czuje wyraźne ruchy ;)

Ja też czuję. Ostatnio leżałam i jak napięłam brzuch żeby wstać, to z jednej strony zrobiła się mała górka, jakby w tym miejscu był Bobas, ale mnie połaskotał w tym momencie.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry