reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Ja chodzę teraz na NFZ. Moja gin robi na każdej wizycie usg. Więc to chyba do lekarza też zależy.

Tyle puki co doczytałam. Zaraz zerkne co tam jeszcze było :)

Humor lepszy. Cieplej jest. Ptaszki cwierkaja.

Miś-owa jasne ze od lekarza. Tak czy inaczej zgodnie z normami ilość usg powinna być minimum taka jak napisałam. Cześć lekarzy kurczowo się trzyma tych norm.


85993e3koj7clzdz.png
 
reklama
Miś-owa jasne ze od lekarza. Tak czy inaczej zgodnie z normami ilość usg powinna być minimum taka jak napisałam. Cześć lekarzy kurczowo się trzyma tych norm.


85993e3koj7clzdz.png
I widzisz... myśl ma była. . .że trzy i tylko trzy.

Mąż się już ze mnie śmieje. Z mojej pamięci i rozumowania czasem. Dobrze, że Wy to rozumiecie ;) :) To ciąża nie metryka :p
 
I widzisz... myśl ma była. . .że trzy i tylko trzy.

Mąż się już ze mnie śmieje. Z mojej pamięci i rozumowania czasem. Dobrze, że Wy to rozumiecie ;) :) To ciąża nie metryka :p

No widzisz ja tez pisze skrótami myślowymi. Napisałam trzy terminy a nie napisałam w poprzednim poście ze minimum, stad nieporozumienie. Szybciej ostatnio pisze, mówię niż myśle...


85993e3koj7clzdz.png
 
Ostatnio jakoś mało chętnych do pisania. Tez macie takie wrażenie?

Ja jutro pobudka o 7:00, bo śniadanie do szkoły muszę przygotować i uczesać moja Gwiazdkę...dobrze, ze w ciągu dnia będę mogła się zdrzemnąć


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Ja na urlopie, w dodatku w miejscu gdzie w ogóle nie ma zasięgu. Więc tak Was podczytuję z doskoku ;)
 
U mnie z USG to trochę inaczej bo chodzę na badania kontrolne do szpitala. USG piętro niżej, ginekolog z położną piętro wyżej, i chodzimy jak z pielgrzymką. Najpierw rejestracja, położona, ginekolog. A na USG trzeba mieć też skierowanie od gin... I przed rejestracją do gin trzeba iść się zarejestrować na USG i tam też swoje odczekać... Więc zanim wszystko oblatamy z tymi matkami to mijają 4-5 godz. Przynajmniej w domu nie siedzę i dzień mija..
 
Witam się bo dopiero na chwile usiadłam. Synio z zerówki wrócił już ze mną ale już się zbieram do gin. Trzymajcie kciuki oby było ok I łożysko się podniosło. Pa dziewczyny do później [emoji137]

f2w3skjol4llo8s8.png
Powodzenia[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji4]zazdroszczę Ci wizyty. Uslyszysz albo zobaczysz malucha[emoji6]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry