reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

@Miś-owa hahaha...ja nie wiem co to może być, ale z opisu podejrzewam, ze to maluszek, ma już przecież około 11 cm

@AlexF moja Amelia chodziła do przedszkola jak byłam w ciąży z Emcia i nic się nie działo, fakt, ze gdy Maluch idzie po raz pierwszy często łapie infekcje. Amelia akurat jedno co złapała jak poszła do przedszkola to była ospa, z czego akurat się ucieszyłam


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
@Dotkass no to był szok dla mnie. Zupełna nowość.

@AlexF ja też legginsy lubię. Szczególnie jesień / zima. Do dłuższego swetra jak znalazł. I kocham buty typu emu/emo? (jakoś tak) O kurtkę na zimę się nie martwię. Dostałam kiedyś za dużą i dobrze, że nie oddałam. Gorzej na teraz. Lubię dopasowane kurtki. Przy tej pogodzie nie wiem jak wyjdzie z tym. Czy się zapne czy przeszkadzać mi nie będzie.
 
@Lali ja pije zbożowa w domu, a poza zwykła

@Mimicat z brzuchem, mimo wszystko były wygodne




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
No wlasnie nie wiem jak juz z tym piciem kawy jest. Pytalam lekarza czy moge czasem sie napic kawy takiej slabszej niz zwykle i mowil ze nie powinno sie pic kawy w ciazy, ale jesli bardzo chce to moge raz na czas sie napic. Cisnienie mam idealne. Raz na czas sie napije.
 
No wlasnie nie wiem jak juz z tym piciem kawy jest. Pytalam lekarza czy moge czasem sie napic kawy takiej slabszej niz zwykle i mowil ze nie powinno sie pic kawy w ciazy, ale jesli bardzo chce to moge raz na czas sie napic. Cisnienie mam idealne. Raz na czas sie napije.

A zapytaj o herbate, ciekawe co Ci powie. Kiedyś już pisałam, ze teina jest bardziej szkodliwa od kofeiny. Pod koniec ciąży z Ami piłam tylko zwykła kawę i nic się nie działo. Wszystko z umiarem.


85993e3koj7clzdz.png
 
a ja tak z innej beczki jeszcze
podczytywałam Was na urlopie piąte przez dziesiąte, nie nadążyłam oczywiście bo strasznie dużo pisałyście :) i niewiele pamiętam, ale jeden temat mi wpadł w oko - o książkach, bo ja też uwielbiam, muszę cały czas być w trakcie czytania jakiejś. I podpowiem Wam, zwłaszcza tym, które wolą papier, jak ja, że po wielu, wielu latach zapisałam się do biblioteki :)
Jestem mega zadowolona, bo bardzo dużo wydawałam na książki, a problem zrobił się bardzo poważny, jak przestały nam się mieścić w domu, mąż też ma sporo, małej też od początku duuużo kupowaliśmy.
Teraz wypożyczam i pewnie to zależy od biblioteki, ale mam wrażenie, że przynajmniej w dużych miastach są naprawdę super zaopatrzone. Byłam bardzo zaskoczona, wszystkie nowości są na bieżąco. Zapisałam też córkę do dziecięcej, tam są nawet takie książki od 0 lat do oglądania, czy zabawy i zamierzam korzystać przy drugim. Córka uwielbia tam chodzić, sama wybierać, jak jej się coś bardzo spodoba, to wypożyczamy po kilka razy :)
Budżet odetchnął i półki też.
A ktoś tu jeszcze pisał o Jo Nesbo - muszę się odnieść, bo też uwielbiam :) . Wszystkie przeczytałam i uważam, że to mistrzostwo kryminałów, a sporo przeczytałam, zwłaszcza skandynawskich autorów, to mój ulubiony gatunek..
 
a ja tak z innej beczki jeszcze
podczytywałam Was na urlopie piąte przez dziesiąte, nie nadążyłam oczywiście bo strasznie dużo pisałyście :) i niewiele pamiętam, ale jeden temat mi wpadł w oko - o książkach, bo ja też uwielbiam, muszę cały czas być w trakcie czytania jakiejś. I podpowiem Wam, zwłaszcza tym, które wolą papier, jak ja, że po wielu, wielu latach zapisałam się do biblioteki :)
Jestem mega zadowolona, bo bardzo dużo wydawałam na książki, a problem zrobił się bardzo poważny, jak przestały nam się mieścić w domu, mąż też ma sporo, małej też od początku duuużo kupowaliśmy.
Teraz wypożyczam i pewnie to zależy od biblioteki, ale mam wrażenie, że przynajmniej w dużych miastach są naprawdę super zaopatrzone. Byłam bardzo zaskoczona, wszystkie nowości są na bieżąco. Zapisałam też córkę do dziecięcej, tam są nawet takie książki od 0 lat do oglądania, czy zabawy i zamierzam korzystać przy drugim. Córka uwielbia tam chodzić, sama wybierać, jak jej się coś bardzo spodoba, to wypożyczamy po kilka razy :)
Budżet odetchnął i półki też.
A ktoś tu jeszcze pisał o Jo Nesbo - muszę się odnieść, bo też uwielbiam :) . Wszystkie przeczytałam i uważam, że to mistrzostwo kryminałów, a sporo przeczytałam, zwłaszcza skandynawskich autorów, to mój ulubiony gatunek..
Mi tez ksiazki juz nie mieszcza sie w domu. Czasem gdzies sprzedaje. Ja jestem zapisana do dwoch bibliotek, ale u nas krucho z nowosciami a jesli sa to trzeba dlugo czekac bo sa zapisy. Moj synus tez zapisany. Wlasnie na dniach musimy jechac co obiecalam mu jakies nowe ksiazeczki do poczytania.
 
a ja tak z innej beczki jeszcze
podczytywałam Was na urlopie piąte przez dziesiąte, nie nadążyłam oczywiście bo strasznie dużo pisałyście :) i niewiele pamiętam, ale jeden temat mi wpadł w oko - o książkach, bo ja też uwielbiam, muszę cały czas być w trakcie czytania jakiejś. I podpowiem Wam, zwłaszcza tym, które wolą papier, jak ja, że po wielu, wielu latach zapisałam się do biblioteki :)
Jestem mega zadowolona, bo bardzo dużo wydawałam na książki, a problem zrobił się bardzo poważny, jak przestały nam się mieścić w domu, mąż też ma sporo, małej też od początku duuużo kupowaliśmy.
Teraz wypożyczam i pewnie to zależy od biblioteki, ale mam wrażenie, że przynajmniej w dużych miastach są naprawdę super zaopatrzone. Byłam bardzo zaskoczona, wszystkie nowości są na bieżąco. Zapisałam też córkę do dziecięcej, tam są nawet takie książki od 0 lat do oglądania, czy zabawy i zamierzam korzystać przy drugim. Córka uwielbia tam chodzić, sama wybierać, jak jej się coś bardzo spodoba, to wypożyczamy po kilka razy :)
Budżet odetchnął i półki też.
A ktoś tu jeszcze pisał o Jo Nesbo - muszę się odnieść, bo też uwielbiam :) . Wszystkie przeczytałam i uważam, że to mistrzostwo kryminałów, a sporo przeczytałam, zwłaszcza skandynawskich autorów, to mój ulubiony gatunek..
Ja mało czytałam ale wczoraj zapisałam się wkoncu do biblioteki bo teraz dużo czasu wolnego będzie i jeszcze pogoda nie rozpieszcza to mam nadzieję nadrobić ☺️ też chciałam jakieś fajne kryminały więc wypożycze następnym razem Jo Nesbo jak polecacie☺️
 
reklama
@Mimicat ja to jednak lubię mieć mimo wszystko w domu i je widzieć- taki freek ze mnie [emoji12] narazie mam jeszcze miejsce (od niedawna pokochałam książki), ale jak miejsca będzie mniej- pewnie rozważę


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry