reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Mi właśnie dzieci załatwił laptopa na amen... Ekran poszedł, zobaczymy czy twardy dysk też.... Rozplakalam sie normalnie [emoji22]
 
reklama
@Leila.jm współczuje...twardy dysk dobru fachowiec jest w stanie odratować...tzn dane na nim zapisane

Ja tez już nosze spodnie ciążowe, sukienki jeszcze nie koniecznie, miałam kilka takich uniwersalnych


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
U mnie brzucha w ogóle nic a nic nie widać, wiec jeszcze się mieszczę we wszystkie swoje rzeczy ale coś czuje, ze jak mi wyskoczy to od razu duży i skończy się z rozstępami [emoji22]
Fakt ze jeszcze nic nie przytyłam, ale staram się w miarę pilnować z jedzeniem, trzy lata temu miałam problem z waga, udało mi się schudnąć 13 kg. Nie wyglądam jak modelka ale nie przeszkadza mi to, wole żeby mój miał za co złapać [emoji85]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
U mnie brzucha w ogóle nic a nic nie widać, wiec jeszcze się mieszczę we wszystkie swoje rzeczy ale coś czuje, ze jak mi wyskoczy to od razu duży i skończy się z rozstępami [emoji22]
Fakt ze jeszcze nic nie przytyłam, ale staram się w miarę pilnować z jedzeniem, trzy lata temu miałam problem z waga, udało mi się schudnąć 13 kg. Nie wyglądam jak modelka ale nie przeszkadza mi to, wole żeby mój miał za co złapać [emoji85]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Mojej siostrze wywalilo brzuch pod koniec ciąży i ani jednego rozstępa nie miała farciara hehe

U mnie tylko ciążowki od ok 4 tygodni. Brzuch mam spory, tak samo miałam w pierwszej ciazy, z córką później widać było. A startowalam w każdej ciąży z tą samą waga. Teraz mam 3 kg na plusie chyba.
 
Ja mam teraz na plusie ok 2.5kg. Wiem ze to ciaza ale brzuch mi tak wywalilo jakby to byl 8msc. Masakra jakas. Heh
Popiszcie cos czy bedziecie miec chopcow czy dziewczynki bo wtedy moj maluch sie zaczyna ruszac hehe nie no zartuje.
 
Zawsze powtarzam że ludziom do łóżka i konfesjonału się nie zagląda. To jest sprawa tylko i wyłącznie każdej z nas. Dla mnie wiara i religia jest bardzo ważna i obecna w naszym życiu. Co do chrzestnych to raczej moja trzecia siostra. Chrzestnego nie za bardzo mamy kogo i chyba będzie to osiemnastoletni bratanek J (bez kasy :p) .
Ja już też zaopatrzyłam się w spodnie i getry ciążowe. Są mega wygodne.
 
reklama
Apropos chrztu, to zastanawiałyscie się kiedyś nad tym aby dać dziecku wybór która droga i religia pójdzie? Oczywiście wychowywać z miłością do Boga, bo jako osoby wierzące wierzymy że Bóg jest naszym stwórca ale chrzescijanizm I jego odlam katolicyzm nie jest jedyną drogą ale jedna z wielu która nie pyta człowieka o zdanie tylko bierze te sakramenty jako nieświadome dziecko i tak naprawdę nawet dorośli nie wiedzą po co I dlaczego...
 
Do góry