reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Cześć dziewczyny również chciałabym dołaczyć do Waszego grona zastanawiamłam sie czy do lutowych mam czy styczniowych na początku mialam termin na 5 lutego teraz wychodzi bardziej 28 stycznia:) ale wolałabym dołączyć do was :)
Więc mam na imię Magda mam 31 i to moja pierwsza ciąża jestem z woj. lubelskiego :) Miłego popołudnia dziewczyny :)
Oj i kolejna z woj lubelskiego. Jak miło

Byłam na usg. Dzidzi ma 9.86 cm i raczej chłopak a tatuś ciągle twierdził że kobietę robił. Ładnie się nie ruszał. Serduszko sprawdzone,przepływy. Wiercil się maluch. Tylko to łożysko jest faktyczne nisko na tylnej ścianie. Prawie szyjkę zakrywa. Ale to się może jeszcze podnieść,oby.

f2w3skjol4llo8s8.png
 
Ostatnia edycja:
Witam kolejne lutowe mamusie!

Dziewczyny to widzę ze chyba taki etap jakiś ze żarcie na potęgę nam się włączył. Ja miałam postanowienie diety w ciąży, tzn. trochę na wzór mam z cukrzyca jeść węglowodany złożone, ograniczać spożycie cukru, więcej kasz i warzyw. No ale na razie mi nie wychodzi... [emoji13]

Co do suszarek elektrycznych to tez od wielu znajomych słyszałam, że to najlepszy zakup w ich życiu, żałują ze nie kupily dużo wcześniej i z suszarką jest jak ze zmywarkami, jak już masz to nie wyobrażasz sobie życia bez nich [emoji1]. Tez się zastanawiam nad zakupem, ale jakoś ciągle daje rade suszyć standardowo, chociaż w zimie to masakra [emoji47]

Wczoraj zalalam telefon [emoji53] zrobiłam to bardzo inteligentnie bo "na miescie" dałam dzieciom pić w butelce 0,5l, jak starsza oddala, wrzucilam butelkę spowrotem do torebki - nie sprawdziłam czy zakręcona. .. no i torebka plywala (była prawie pełna, wzięli po lyku, wszystko się wylalo) [emoji20] a teraz tel nie chce mi się ładować... mam nadzieje ze mu przejdzie.
Połóż pionowo telefon, co do ryżu nie wiem czy pomaga, to chyba bujda. A prawda taka, że kiedyś telefony dało się uratować 'domowymi sposobami', a teraz te nowoczesne to nie [emoji14]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ogień121212 To już spory człowieczek jest :) cieszę się ze wszystko ok a łożysko rzeczywiście może się jeszczce podnieść
Miś-owa Ja przeżyłam już 3 porody Na każdym był mąż Nie wyobrażam sobie żebym miała rodzic sama Był niesamowitym wsparciem dla mnie Dodawal mi sił I jak trzeba było to opieprzał położne. :)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
@AlexF to Cie pociesze, tez nie mam weny. I jedyne co dzisiaj zrobilam to spanie caly dzien
emoji85.png
tez czekam na to slynne "mam moc" :)

@kruszynka28 ja tam mialam w 2 miesiacu z tymi zawrotami ale przeszlo :)

@martula1985 suszarka
emoji7.png
chce kupic na ta zime bo z dzieciakami bedzie duuuzo prania i watpie aby mi na czas ubranka schly.

@Izula85 tez mam detektor. Bez niego to bym w psychiatryku wyladowala.

O takich pysznosciach piszecie i z checia bym zjadla ale tak mi sie nic nie chce, ze nawet prosta kanapka to dla mnie wyzwanie z co dopiero cos bardziej skomplikowanego
emoji23.png
dwa dni z rzedu byl obiad w domu i chyba wyczerpalam limit obiadow w domu bo dzisiaj mnie to przeroslo. Niemaz przyniosl turkse pizza :) chwala mu za to :)




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Kochana korzystaj!!!!! I ciesz się, że nie masz już w domu rozbrykanego towarzystwa za którym trzeba latać!!! Pierwsza ciąża jaka by nie była i tak jest fajna bo nie ma się na stanie dzieci, ale ja dopiero teraz to doceniłam o_O
Pomidorowa tez dobra
emoji12.png
. Zresztą osobiscie to w tej ciazy mam częściej ochotę na zupy niz dania mięsne.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Na mięso nie mogę patrzeć, wczoraj zmusiłam się do kawałka pulpecika i kurde po kilku kęsach pociągnęło mnie:( dziś dałam radę zjeść placuszki jabłkowe na obiad, a tak to jak u Ciebie zupy mi dobrze podchodzą. Waga - 1kg.
Ktoras jeszcze chce byc w tabelce? Napiszcie do mnie priva lub w watku "tabelki" wpiszcie swoje dane jakie chcecie umiescic w tabelce.
Ilosc danych jest dobrowolna i jak czegos nie chcecie podawac to nie ma zadnego przymusu. Niezbedne minimum to tylko termin porodu.




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
No oczywiście mnie jeszcze nie ma... Zaraz nadrabiam!!!
Cześć dziewczyny czytam was regularnie ale do tej pory się nie ujawnialam. Wynika to z tego, że w tym roku już na dość zaawansowanym etapie straciłam ciążę. Mam termin na 28.02 ale wg us przesunął się na 18. Mam dwie córki Zuzie 10 lat i Helenke 8 lat i jestem z tych mam które łapią się już na darmowe badania prenatalne . Jestem na zwolnieniu bo ciążę znoszę bardzo źle nadal nieustannie mnie modli i wymiotuje . Pozdrawiam was serdecznie.
Witaj na naszym pokładzie! Życzę Ci spokojnych i nudnych najbliższych tygodni no i oczywiście z dobrym samopoczuciem  :)
Dziewczyny, czy którejś z Was pogorszyła się też morfologia? U mnie zanizona hemoglobina, erytrocyty. Tsh wzrosło do 2.97 mimo brania leku :(
Wizyta jutro I chyba oszaleje do 14.00....
Mój lekarz mówił, żebym teraz nawet nie robiła bo wyniki na pewno polecą, a było ok na początku. Także s
Witam nowe mamusie :)
Pyzunia gratulacje :)
U mnie dziś na obiad ryż z kurczakiem i sosem słodko - kwaśnym, ale jako że to danie totalnie mi nie podchodzi w ciąży zjadłam wczorajsza koperkowa :tak:
Ja lubię prasować ale odkąd jestem w ciąży ciągle mam stertę, nie ogarniam.. Albo za gorąco, albo sił brak albo ochoty..
Jutro o 18:30 mam wizytę, czuję się ostatnio naprawdę nieźle, poza tym ze szybciej się mecze w zasadzie dolegliwości brak, ruchów tez niestety brak i mi się na głowę rzuca :( mam nadzieje ze jutro wrócę z dobrymi wieściami
Miłego wieczoru!:)
Powodzenia na wizycie!!! Czekamy na dobre wiadomości :)

Dałam radę wyjść na spacer z synkiem, mąż wrócił, zjedliśmy i poszliśmy w trójkę jeszcze na spacer, ale się cieszę! Nie pamiętam kiedy tak pochodziliśmy, ostatnio mąż wraca, je obiad i zabiera małego, żebym mogła odpocząć. Dobry czas dla mnie:) dobrej nocy laseczki ;)
 
@NianiaOgg współczuje zalanego telefonu

Co do suszarki...ja jakoś się nie zastanawiałam nad kupnem, mam wrażenie, ze wtedy wszystko musiałabym prasować, choć może się mylę. Jak narazie nie mam problemu, bo na wiosnę i w lato wieszam pranie na zewnątrz, a ze mieszkam przy lesie to pięknie pachnie, a w zimie tez moment schnie w domu...jak wieczorem wybrałam to rano już miałam suche. Nie mówię, ze nie skuszę się na suszarkę jak pojawi się nowy członek rodziny, nie wykluczam, jednak na razie nie mam parcia. [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Zle myslisz :p ciuchy z szuszarki sa super :) koszule po wirowaniu sa wymietolone i troszke trzeba namachac zelazkiem aby ladnie wygladaly, te same koszule po szuszarce wygladaja tak fajnie, ze dwa machniecia zelazkiem i miodzo.

Inne ciuchy wygladaja duzo lepiej po suszarce bebnowej niz po zwyklym wiszeniu. Przynajmniej tak jest z moimi ciuchami.
Wlasnej suszarki jeszcze sie nie dorobilismy bo kasa idzie w remont mieszkania ale w wyprawce to juz musowo ma byc :)


<< Dwa serca pod sercem [emoji173]️[emoji173]️ >>
 
Mavika a czy w ogole ma problem z koncentracja czy tylko podczas czytania? Bawic sie potrafi dluzej jedna zabawka? Ciezko diagnozowac cokolwike na odleglosc tym bardziej ze jedyny symptom na jaki wskazujesz to brak skupienia uwagi podczas czytania. Tak przyszlosciowo zeby i takich sytuacji uniknac to czytanie mozna wdrazac juz od wieku niemowlecego. Wtedy dziecko traktuje to jako czesc codziennosci, latwiej tez kiedy dziecko widzi jak rodzice czytaja nie tylko dla niego ale dla siebie tez. Oki juz nic nie mowie. Ide sprzatac.
Raczej jak się bawi tym co sam wybierze to potrafi dłużej. Fakt, ja nie czytam ale dlatego że nie umiem czytać jak ciągle jest mama to mąka tamto. Muszę mieć ciszę.
 
reklama
Do góry