reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Monisiek88 ja miałam poduszkę w kształcie C i byłam bardzo zadowolona.

KasiaK89 bierzesz dodatkowo jod? U mnie tsh zaczęło ładnie spadać dopiero po dołączeniu jodu.

Serwna22 zazdroszczę energii, ja niestety bez sił zupełnie, ograniczam się do absolutnego minimum. Na domiar złego mój mąż jakoś mniej wyrozumiały przy tej ciąży.

A suszarkę bębnową też bardzo polecam.
 
reklama
U mnie w pierwszym trymestrze była gorsza morfologia. Miałam mniej płytek krwi niz przed ciaza. Norma PDW jest od 180 tys a ja miałam 157 tys a teraz jak robiłam to mam 188 tys uff. Ale badania moczu wyszły zle (moze dlatego ze nie był poranny) i jutro wlasnie ide powtórzyć jeszcze to badanie a w poniedziałek odebrać wyniki.
A Wam za każdym razem zlecają tsh? Bo mi tylko za pierwszym razem samo tsh bez ft3 (podobno ważniejsze) a za drugim i trzecim juz nie zaznaczył tsh do badania. Hmm.
Nie, za każdym razem nie, ale muszę kontrolować bo miałam za wysokie i przez to dostałam tabletki.
Mam nadzieję, że ta morfologia nie jest taka zła, jutro się okaże. No i mam przez to dzisiaj jakieś schizy... Czy na pewno z dzidzią jest ok
 
My na pewno kupimy suszarke automatyczną. Z jedym dzieckiem dobija mnie ilosc prania a co dopiero przy dwojce. Odejdzie rozwieszanie i sciaganie że zwyklej suszarki. Dla mnie to bardzo duzo. Poza tym gdzie to wszystko rozwieszac:O

Ja mam pokoj gospodarczy gdzie mam deske i suszarke do rozwieszania ale to jest bezproblemowe jak jest cieplo i moge w tym gospodarczym balkon otworzyc. Schnie wszystko w kilka godzin, Ale zima to 3 dni czasem o za malo aby pranie wyschlo [emoji30] nie wyobrazam sobie takiego wolnego schniecia przy przemiale ubranek dwojki dzieci.
Suszarka to jak dla mnie taki wyprawkowy must have :)



<< Dwa serca pod sercem [emoji173]️[emoji173]️ >>
 
Ja mam pokoj gospodarczy gdzie mam deske i suszarke do rozwieszania ale to jest bezproblemowe jak jest cieplo i moge w tym gospodarczym balkon otworzyc. Schnie wszystko w kilka godzin, Ale zima to 3 dni czasem o za malo aby pranie wyschlo [emoji30] nie wyobrazam sobie takiego wolnego schniecia przy przemiale ubranek dwojki dzieci.
Suszarka to jak dla mnie taki wyprawkowy must have :)



<< Dwa serca pod sercem [emoji173]️[emoji173]️ >>
Też many takie pomieszczenie, tesciowie tam wieszaja ja nigdy. Latem wolę wnieść kilka pięter wyzej i wystawic na balkon, a jak nie było pogody to w wolnym pokoju miałam dwie suszarki i farelke:D pranie dla mnie smierdzi jak dlugo schnie. Za okolo 2 tyg tyg ten pokoj juz nie będzie wolny bo Mlody w koncu bedzie mial pokoik.
 
Asieek Mam tak samo Zaczelam się w miarę dobrze czuć i zamiast się cieszyć to się martwię czy oby wszystko jest ok Daj znać po wizycie Napewno wszystko jest ok Jaa jeszcze conajmniej tydzień muszę czekać

Luandziaa1 Bardzo współczuje straty Tez to niedawno przeszła Ale teraz musi być dobrze I w lutym będziemy tulić nasze maluszki
Tez mam 2 dzieci w tym samym wieku co ty Tyle ze syna 10 lat i córkę 8
KasiaK89 Trzymam kciuki za jutrzejsza wizyte Daj znać po :)

A ja jednak nie przeleżałam całego popołudnia[emoji12] Wyszłam z dziećmi do parku , jak wróciliśmy to posprzątałam i dopiero co usiadłam
Zastanawiam się co by tu zjeść [emoji848]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
NianiaOgg Ojj ja tez takie postanowienie miallam haha Ze będę sobie salateczki robić , zero smażonego tylko na parze Zero słodyczy Tylko owoce i warzywka Dużo wody i soczków A jak jest ?? Hehe Zupełnie odwrotnie Wzięło mnie na słodycze i tluste żarcie Przed ciazo nie jadłam białego pieczywa a teraz codziennie muszę wciągnąć ze 2 bułeczki
Skaczy się pewnie tak jak w ciąży z synem ze przytyje ponad 20 kg
Z córko było mniej bo "tylko" 16


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
Pomidorowa tez dobra[emoji12]. Zresztą osobiscie to w tej ciazy mam częściej ochotę na zupy niz dania mięsne.

Ja uwielbiam zupy ,pomidorowka to moja ulubiona zupa ,w ciazy mogłabym jeść codziennie,corka też uwielbia.ale dla męża zupa to nie danie,on musi mieć kawal miesa na stole po pracy:-p
A dla mnie mięso mogłoby nie istnieć,corka niestety też uwielbia mięso po tatusiu.
Poduszkę będę musiała kupić coraz bardziej niewygodnie mi spać na brzuchu, teraz częściej śpię na plecach ale niedługo i ta pozycja będzie niewygodna.
 
reklama
@NianiaOgg współczuje zalanego telefonu

Co do suszarki...ja jakoś się nie zastanawiałam nad kupnem, mam wrażenie, ze wtedy wszystko musiałabym prasować, choć może się mylę. Jak narazie nie mam problemu, bo na wiosnę i w lato wieszam pranie na zewnątrz, a ze mieszkam przy lesie to pięknie pachnie, a w zimie tez moment schnie w domu...jak wieczorem wybrałam to rano już miałam suche. Nie mówię, ze nie skuszę się na suszarkę jak pojawi się nowy członek rodziny, nie wykluczam, jednak na razie nie mam parcia. [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry