reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Też się przymierzam do kupna tej poduszki ciążowej ostatnio w pytaniu na śniadanie ja zachwalali pokazywali taka w kształcie litery J więc też chętnie poczytam opinie doświadczonych mam ☺️
 
reklama
Też mi lekarz ostatnio powiedział że mi się pogorszyła trochę morfologia że miałam na szóstkę a teraz na piątkę ale mówił że to normalne no chyba że jakoś drastycznie się pogarsza to wtedy już nie wiem
 
Witam nowe mamusie :)
Pyzunia gratulacje :)
U mnie dziś na obiad ryż z kurczakiem i sosem słodko - kwaśnym, ale jako że to danie totalnie mi nie podchodzi w ciąży zjadłam wczorajsza koperkowa :tak:
Ja lubię prasować ale odkąd jestem w ciąży ciągle mam stertę, nie ogarniam.. Albo za gorąco, albo sił brak albo ochoty..
Jutro o 18:30 mam wizytę, czuję się ostatnio naprawdę nieźle, poza tym ze szybciej się mecze w zasadzie dolegliwości brak, ruchów tez niestety brak i mi się na głowę rzuca :( mam nadzieje ze jutro wrócę z dobrymi wieściami
Miłego wieczoru!:)
 
Pranie uwielbiam i składać i segregować, wieszac i zwieszac tylko nie prasuje. Te czynność wykonuje przed założeniem ubrania ewentualne dzień przed i to tylko to co jest potrzebne.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

Mam tak samo...dodatkowo jak dobrze rozwiesze to nawet prasować nie trzeba...No chyba, ze R rozwiesza wtedy to nawet żelazko może nie pomoc [emoji12]

Cześć dziewczyny czytam was regularnie ale do tej pory się nie ujawnialam. Wynika to z tego, że w tym roku już na dość zaawansowanym etapie straciłam ciążę. Mam termin na 28.02 ale wg us przesunął się na 18. Mam dwie córki Zuzie 10 lat i Helenke 8 lat i jestem z tych mam które łapią się już na darmowe badania prenatalne . Jestem na zwolnieniu bo ciążę znoszę bardzo źle nadal nieustannie mnie modli i wymiotuje . Pozdrawiam was serdecznie.

Witaj, ja także z tych u których prenatalne koniecznością i także mam dwie córki (9 i 4 lata)



16ud3e3kpztre1wh.png
 
@asieek na pewno [emoji16] czemu miało by być inaczej...ja kiedyś nie wyobrażałam sobie nie prasować, ale jak zobaczyłam, ze dobre rozwieszenie prania zaoszczędza masę mojego czasu to zrezygnowałam. Z Maluchem tez zamierzam prasować tylko przez kilka pierwszych tygodni


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, czy którejś z Was pogorszyła się też morfologia? U mnie zanizona hemoglobina, erytrocyty. Tsh wzrosło do 2.97 mimo brania leku :(
Wizyta jutro I chyba oszaleje do 14.00....
U mnie w pierwszym trymestrze była gorsza morfologia. Miałam mniej płytek krwi niz przed ciaza. Norma PDW jest od 180 tys a ja miałam 157 tys a teraz jak robiłam to mam 188 tys uff. Ale badania moczu wyszły zle (moze dlatego ze nie był poranny) i jutro wlasnie ide powtórzyć jeszcze to badanie a w poniedziałek odebrać wyniki.
A Wam za każdym razem zlecają tsh? Bo mi tylko za pierwszym razem samo tsh bez ft3 (podobno ważniejsze) a za drugim i trzecim juz nie zaznaczył tsh do badania. Hmm.
 
Witam kolejne lutowe mamusie!

Dziewczyny to widzę ze chyba taki etap jakiś ze żarcie na potęgę nam się włączył. Ja miałam postanowienie diety w ciąży, tzn. trochę na wzór mam z cukrzyca jeść węglowodany złożone, ograniczać spożycie cukru, więcej kasz i warzyw. No ale na razie mi nie wychodzi... [emoji13]

Co do suszarek elektrycznych to tez od wielu znajomych słyszałam, że to najlepszy zakup w ich życiu, żałują ze nie kupily dużo wcześniej i z suszarką jest jak ze zmywarkami, jak już masz to nie wyobrażasz sobie życia bez nich [emoji1]. Tez się zastanawiam nad zakupem, ale jakoś ciągle daje rade suszyć standardowo, chociaż w zimie to masakra [emoji47]

Wczoraj zalalam telefon [emoji53] zrobiłam to bardzo inteligentnie bo "na miescie" dałam dzieciom pić w butelce 0,5l, jak starsza oddala, wrzucilam butelkę spowrotem do torebki - nie sprawdziłam czy zakręcona. .. no i torebka plywala (była prawie pełna, wzięli po lyku, wszystko się wylalo) [emoji20] a teraz tel nie chce mi się ładować... mam nadzieje ze mu przejdzie.
 
Witam kolejne lutowe mamusie!

Dziewczyny to widzę ze chyba taki etap jakiś ze żarcie na potęgę nam się włączył. Ja miałam postanowienie diety w ciąży, tzn. trochę na wzór mam z cukrzyca jeść węglowodany złożone, ograniczać spożycie cukru, więcej kasz i warzyw. No ale na razie mi nie wychodzi... [emoji13]

Co do suszarek elektrycznych to tez od wielu znajomych słyszałam, że to najlepszy zakup w ich życiu, żałują ze nie kupily dużo wcześniej i z suszarką jest jak ze zmywarkami, jak już masz to nie wyobrażasz sobie życia bez nich [emoji1]. Tez się zastanawiam nad zakupem, ale jakoś ciągle daje rade suszyć standardowo, chociaż w zimie to masakra [emoji47]

Wczoraj zalalam telefon [emoji53] zrobiłam to bardzo inteligentnie bo "na miescie" dałam dzieciom pić w butelce 0,5l, jak starsza oddala, wrzucilam butelkę spowrotem do torebki - nie sprawdziłam czy zakręcona. .. no i torebka plywala (była prawie pełna, wzięli po lyku, wszystko się wylalo) [emoji20] a teraz tel nie chce mi się ładować... mam nadzieje ze mu przejdzie.
Moze włóż do ryżu na noc. Ryż powinien wyciągnąć wilgoć. Moze pomoze.
 
reklama
My na pewno kupimy suszarke automatyczną. Z jedym dzieckiem dobija mnie ilosc prania a co dopiero przy dwojce. Odejdzie rozwieszanie i sciaganie że zwyklej suszarki. Dla mnie to bardzo duzo. Poza tym gdzie to wszystko rozwieszac:O
 
Do góry