reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Dziewczeta. Ciesze sie wizyty wyszly jak nalezy. Ja wlasnie zbieram sie na swoja
No nie wiem jakis dziwny stresik mnie znow dopada choc nie mialam go juz dawno. Mam nadzieje ze wszytsko bedzie ok. Dzis sie dowiemy czy moje przeczucie ze to chlopak soe sprawdzi czy tez nie. No zobaczymy.
Wszystko będzie ok. Stresik jest to normalne :) Daj znać po badaniach :)

Mój D. bardzo by chciał chłopca, chociaż chyba nie wie, że synuś jest zawsze mamusi, a córeczka tatusia :p

Dzisiaj miałam śmieszną sytuację, bo rano poszłam na morfologię i za Chiny nie pamiętałam, że mam jeszcze mocz zrobić. No nie wiem co mi się ubzdurało, że tylko krew. Siedzę już w kolejce przed gabinetem zabiegowym, czytam skierowanie a tam mocz! :o Dawaj szybko na drugą stronę ulicy do apteki po pojemniczek i potem do przychodni do łazienki a tu lecieć nie chce!! Może z 10 ml się udało i trochę przypał, ale mam nadzieję, że wystarczy :D :D :D Wolałam już troszkę niż w ogóle nic nie dać, bo jak bym się wytłumaczyła? Że zapomniałam zrobić siku...
 
reklama
@Syla88 a co...najwyżej byś powiedziała, kobietom w ciąży często zdaza się zapominać- ja ostatnio mam mega problem z pamięcią, a przypominam sobie najczęściej przed zaśnięciem, albo jak już śpię [emoji12]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
U mnie dzisiaj 12 tydzień i 6 dzień ciąży, wyniki prenatalne OK .Zapytałam więc o płeć. Pani doktor powiedziała że na tym etapie ciąży jest obojnactwo i nie widać płci że rozsądny lekarz nie podejmie się takiej informacji... byłam zdziwiona bo wiem że niektóre z Was już znają płeć. Robiłam we Wrocławiu na Powstańców Śląskich.
 
To wyjdzie że z tej większości chłopaków połowa okaże się jeszcze dziewczynkami ;).
Ja byłam w szoku jak w drugiej ciąży gin oznajmil w 13t juz skończonym ze będzie chłopak, w pierwszej dopiero w 19t gin powiedziała ze na 95% dziewczynka. A teraz to widzę ze wiekszość ginekologów tak szybko płeć określa.
 
@Mimicat @Dotkass
Gratuluję dobrych wyników prenatalnych :)

[USER=175133]@Mimicat
ja jeszcze przed prenatalnymi. mam dopiero w poniedzielek o 19.00. To będzie 13 t+1d tez mam nadzieje poznać juz płeć. Zwłaszcza ze moja gin w 11t3d powiedziała ze będzie chłopak, ciekawe czy się potwierdzi, jeśli tak to moja gin jest DOBRA, tak wcześnie określić płeć :)[/USER]



dzięki, ja wg OM robiłam w 12+6, wg USG dzisiejszego wyszło właśnie 13+1

@Dotkass a rzeczywiście nie napisałam :D ach ten ciążowy mózg

No właśnie byłam zdziwiona, nawet nie zamierzaliśmy pytać o płeć, przy córce dowiedziałam się na połówkowych dopiero. Lekarz sam zapytał, czy chcemy poznać płeć :) no to chcieliśmy.
I będziemy mieć synka :) zapytaliśmy, czy to duże prawdopodobieństwo, a lekarz na to, że bardzo by się zdziwił, gdyby okazał się inaczej. A to dobry specjalista z dużym doświadczeniem i certyfikacją do prenatalnych
Fajnie, zobaczymy jak to jest wychowywać chłopca, dzięki temu czuję się jakbym pierwszy raz w ciąży była :D
 
Ostatnia edycja:
@Syla88 a co...najwyżej byś powiedziała, kobietom w ciąży często zdaza się zapominać- ja ostatnio mam mega problem z pamięcią, a przypominam sobie najczęściej przed zaśnięciem, albo jak już śpię [emoji12]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

A bo zaraz pomyślą, że zapominalska, albo jakaś roztargniona.. :p i się cykałam.
Ja to tak trochę mam problem chyba z walczeniem o swoje. Widzę informację na drzwiach, że kobiety w ciąży wchodzą bez kolejki, ale jeszcze z tego nie skorzystałam. Może jak brzuch będzie widać, to mnie przepuszczą. Ale z drugiej strony to jak bym się źle czuła to bym powiedziała żeby mnie puścili :p A tak sama z siebie to ciężko żebym się o coś upomniała :/



Ale fajnie :) Będzie dziewczynka i chłopiec. Niektórzy chcą np same dziewczynki, albo samych chłopców. Moja koleżanka ma 4 siostry :o
 
A bo zaraz pomyślą, że zapominalska, albo jakaś roztargniona.. :p i się cykałam.
Ja to tak trochę mam problem chyba z walczeniem o swoje. Widzę informację na drzwiach, że kobiety w ciąży wchodzą bez kolejki, ale jeszcze z tego nie skorzystałam. Może jak brzuch będzie widać, to mnie przepuszczą. Ale z drugiej strony to jak bym się źle czuła to bym powiedziała żeby mnie puścili :p A tak sama z siebie to ciężko żebym się o coś upomniała :/




Ale fajnie :) Będzie dziewczynka i chłopiec. Niektórzy chcą np same dziewczynki, albo samych chłopców. Moja koleżanka ma 4 siostry :o

Chcieć to sobie można :D nam to w sumie teraz było wszystko jedno, za pierwszym razem chcieliśmy dziewczynkę i się udało, teraz już tak bardziej na luzie podchodziliśmy. Chociaż mąż się bardzo ucieszył, przyznał, że trochę się obawiał jak sobie da radę z trzema dziewczynami w domu :) Ja to się jeszcze mimo wszystko tak bardzo nie nastawiam, bo jednak to wcześnie jak na płeć i zobaczymy czy się potwierdzi na kolejnym usg.
 
@Mimicat super [emoji16]

@Syla88 w pierwszej ciąży tez tak podchodziłam dl tego, teraz wali mnie to i wykorzystuje swój stan gdzie mogę, w kolejkach, w przychodni i w dupie mam, ze ktoś krzywo spojrzy- należy mi się, a ze ludzie udają, ze nie widza to ich problem. Oni powinni mieć wyrzuty, a nie ja [emoji6]...ostatnio byliśmy w IKEA, brzucha nie było widać, a kolejka do zwrotu i reklamacji KOSMOS...czekaliśmy z poł h, w końcu się wqrwilam Tymbardziej, ze stałam a kręgosłup już mi siadał i zmęczenie dawało się we znaki...podeszłam do okienka obok i zapytałam czy w związku z tym, ze w ciąży jestem, co prawda jeszcze nie widocznej...ale czy możemy podejść- nie było problemu...załatwieni byliśmy w 5 minut.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Chcieć to sobie można :D nam to w sumie teraz było wszystko jedno, za pierwszym razem chcieliśmy dziewczynkę i się udało, teraz już tak bardziej na luzie podchodziliśmy. Chociaż mąż się bardzo ucieszył, przyznał, że trochę się obawiał jak sobie da radę z trzema dziewczynami w domu :) Ja to się jeszcze mimo wszystko tak bardzo nie nastawiam, bo jednak to wcześnie jak na płeć i zobaczymy czy się potwierdzi na kolejnym usg.

Hahaha...to moj R się boi jak da radę z tyloma babami jeśli okaże się ze kolejna dziewucha pod serduchem [emoji12] on sam...ja, dziewczynki, pies- suka i jeszcze moja Mama (jak pracowałam zajmowała się dziewczynkami, teraz jest po operacji serca i mieszka z nami)


16ud3e3kpztre1wh.png
 
reklama
Do góry