reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

I jeszcze ja nie mialam prenatalnych bo w zeszlym tygodniu maluchom braklo 2 mm do wymaganego wzrostu a teraz przesunelam na wt tak na styk wrrrrr 13t5d bedzie bo niestety jestem w szpitalu jeszcze.
Dupka biore od poczatku bo w lutym poronilam ciaze blizniacza. A w szpitalu wyladowalam bo poplamilam troszke(luteina) ale przedewszystkim dlatego ze mi cisnienie skoczylo do gory i musze byc poki co w szpitalu.
I tak wszedzie gdzie jade do lekarza mam spakowana torbe przygotowana na lezenie bo na poczatku mi zapowiedziano ze mam ja wozic ze soba.
Ogolnie czuje sie dobrze jedyny dzisiejszy minus bylam z mezem na krotkim spacerku i mi brzusio stwardnial.
Szyjka dluga i zamknieta wiec jest ok
 
reklama
@pyzunia86 dobrze ze szyjka długa i zamknięta...powiem Ci, ze ja po moich ostatnich plamieniach, twardnieciu brzucha ect tez mam torbę spakowana. Na zwykle wizyty nie wożę, ale jak jadę na SOR to biorę od razu do bagażnika...ja tez robiłam prenatalne w 13 t 5d wiec No stres [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Dotkass znowu mamy wizytę w tym samym dniu ;) a połówkowe we wrześniu, ale ja chyba bardziej pod koniec. Czytałam u mamaginekolog, ze niby między 18 a 22, ale w 20 tyg dziecko jest prawie dwa razy większe niż w 18 (czy jakoś tak), więc trzeba uzbroić się w cierpliwość i lepiej iść troszkę później :)
Mój gin zaleca bliżej 22 tygodnia.



dzięki, ja wg OM robiłam w 12+6, wg USG dzisiejszego wyszło właśnie 13+1

@Dotkass a rzeczywiście nie napisałam :D ach ten ciążowy mózg

No właśnie byłam zdziwiona, nawet nie zamierzaliśmy pytać o płeć, przy córce dowiedziałam się na połówkowych dopiero. Lekarz sam zapytał, czy chcemy poznać płeć :) no to chcieliśmy.
I będziemy mieć synka :) zapytaliśmy, czy to duże prawdopodobieństwo, a lekarz na to, że bardzo by się zdziwił, gdyby okazał się inaczej. A to dobry specjalista z dużym doświadczeniem i certyfikacją do prenatalnych
Fajnie, zobaczymy jak to jest wychowywać chłopca, dzięki temu czuję się jakbym pierwszy raz w ciąży była :D
 
U mnie dzisiaj 12 tydzień i 6 dzień ciąży, wyniki prenatalne OK .Zapytałam więc o płeć. Pani doktor powiedziała że na tym etapie ciąży jest obojnactwo i nie widać płci że rozsądny lekarz nie podejmie się takiej informacji... byłam zdziwiona bo wiem że niektóre z Was już znają płeć. Robiłam we Wrocławiu na Powstańców Śląskich.
Mój lekarz mówi że przed 20 tygodniem on nie mówi bo jest wiele pomyłek a potem rozczarowanie.
 
Hej ;) Ja już po wizycie. Z Dzidzia wszystko okej. Łożysko na ścianie przedniej. Prawidłowa ilosc płynu owodniowego. Serduszko pięknie biło 154. Dzidzia wazy już 152 g ;) No i kurczę w dalszym ciągu nie wiem jaka płeć. Lekarz mówił ze jego zdaniem dziewczynka ale jeszcze w 100% nie jest pewien. Nie wiem czemu ale ja czuje ze to będzie chłopak ;p a już myślałam ze dzisiaj będę mogła iść do sklepu kupić jakieś ubranka ;) No nic, muszę czekać do połówkowego.
 
A tu zdjęcie mojej Fasolki ;)
 

Załączniki

  • IMG_0094.JPG
    IMG_0094.JPG
    260,3 KB · Wyświetleń: 89
Hej ;) Ja już po wizycie. Z Dzidzia wszystko okej. Łożysko na ścianie przedniej. Prawidłowa ilosc płynu owodniowego. Serduszko pięknie biło 154. Dzidzia wazy już 152 g ;) No i kurczę w dalszym ciągu nie wiem jaka płeć. Lekarz mówił ze jego zdaniem dziewczynka ale jeszcze w 100% nie jest pewien. Nie wiem czemu ale ja czuje ze to będzie chłopak ;p a już myślałam ze dzisiaj będę mogła iść do sklepu kupić jakieś ubranka ;) No nic, muszę czekać do połówkowego.

No ja dzisiaj tak bym poszalala, jest mega wyprzedaż w smyku ale niestety unisex ubranka tyle co kot naplakal ale coś tam wygrzebalam [emoji16]
 
Jak u Was dziewczyny z seksem? Ja coraz mniejszą mam ochotę, głównie przez to, że odczuwam ból podczas. Nie wiem co na to poradzić. Musimy strasznie kombinować z pozycjami, a mąż jak na złość nakręcony.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Jak u Was dziewczyny z seksem? Ja coraz mniejszą mam ochotę, głównie przez to, że odczuwam ból podczas. Nie wiem co na to poradzić. Musimy strasznie kombinować z pozycjami, a mąż jak na złość nakręcony.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

U nas rewelacja...chociaż ostatnio mieliśmy niestety przerwę ze względu na moj twardniejący brzuch, wczoraj radziliśmy sobie zupełnie inaczej [emoji12]


16ud3e3kpztre1wh.png
 
Do góry