reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Ja w poprzedniej ciąży kupiłam spodnie i spódnice w second handzie, praktycznie nie zniszczone, jak nowki...z tym ze ja wole z gumka na brzuch bo na jesieni i w zimie mi zimno [emoji12]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Jak powiedziałas to i ja bym te pierogi zjadla[emoji24] [emoji24] [emoji24]

Hahaha...sorry...napisałam do mojego R, może się skuma i kupi [emoji12] ale to dopiero koło 17-18 będzie...ciekawe czy mi nie przejdzie ochota do tego czasu


16ud3e3kpztre1wh.png
 
Hej Dziewczyny:) Jutro o 15 mam usg. Będzie to 16 tydzień. Ciekawa jestem czy poznam już płeć. Już się nie mogę doczekać;) Mam nadzieje, ze wszystko będzie okej. Ostatnie usg miałam w 13 tyg wiec już jestem bardzo stęskniona za widokiem Dzidzi ;) Czy któraś z was jutro tez ma wizytę?
 
Hej Dziewczyny:) Jutro o 15 mam usg. Będzie to 16 tydzień. Ciekawa jestem czy poznam już płeć. Już się nie mogę doczekać;) Mam nadzieje, ze wszystko będzie okej. Ostatnie usg miałam w 13 tyg wiec już jestem bardzo stęskniona za widokiem Dzidzi ;) Czy któraś z was jutro tez ma wizytę?

Powodzenia na wizycie...czy poznasz płeć, nie wiadomo, dzieciątko może się tak ułożyć, ze nie, a może być tak, ze od razu pokaże [emoji6]


16ud3e3kpztre1wh.png
 
Ja mam dzisiaj wizytę o 17:00, będzie 15 tygodni i tak bardzo chce już poznać płeć!!!
A tak w ogóle to jestem bardzo "mądra" - zjadłam prawie kilogram winogrona, wizyta za dwie godziny a możecie sobie wyobrazić co się teraz dzieje... [emoji53]
 
Hej Dziewczyny:) Jutro o 15 mam usg. Będzie to 16 tydzień. Ciekawa jestem czy poznam już płeć. Już się nie mogę doczekać;) Mam nadzieje, ze wszystko będzie okej. Ostatnie usg miałam w 13 tyg wiec już jestem bardzo stęskniona za widokiem Dzidzi ;) Czy któraś z was jutro tez ma wizytę?

Ja jutro idę rano na pobranie krwi, a wizytę mam w poniedziałek 21 sierpnia, ale bez usg, tylko po wyniki.
I zrobię sobie grupę krwi z antygenami, bo mi Pani Doktor kazała zrobić w ciąży. Miałam w lutym robioną grupę krwi i antygeny i mam RH+, ale mimo tego mam zrobić jeszcze teraz :confused:

Ja mam dzisiaj wizytę o 17:00, będzie 15 tygodni i tak bardzo chce już poznać płeć!!!
A tak w ogóle to jestem bardzo "mądra" - zjadłam prawie kilogram winogrona, wizyta za dwie godziny a możecie sobie wyobrazić co się teraz dzieje... [emoji53]

Biedna... a co się dzieje od winogron? Wzdęcia?
 
reklama
Do góry