reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

dzięki dziewczyny, a Kiabi wiem gdzie jest - w BlueCity chyba? :) nie wiedziałam, że mają ciążowe.
C&A jak dla mnie jakieś takie worki...a któraś zamawiała w bonprix? mają tam sporą ciążową kolekcję, ale nie wiem czy warto....

ja nie miałam mdłości i nie wymiotowałam ani razu, ale tak mam chyba organizm skonstruowany, bo w pierwszej ciąży tak samo było
 
reklama
Ja miałam trochę mdłości, ale na szczęście nie wymiotowałam, bo bardzo baardzo tego nie lubię, więc powstrzymywałam się.
To, co mogę polecić, jak chce Wam się wymiotować, to oddychajcie przez usta i naprawdę pomaga.
 
No i bylam w szkole. Dopiero w jednej (bo pracuje w 2 katolickich instytuacjach). Dowiedzialam sie ze musza sie mnie pozbyc wiec nie mogac mnie zwolnic (nie ma pidstaw) beda mi obcinac godziny. W tym roku w tej jednej szkole "tylko" 4. (Boje sie co bedzie w drugiej). No i zabrali mi wychowawstwo (moja klase, ktora mialam juz wczesniej) no bo taki czlowiek (!!!) nie moze byc wychowawca. Jestem wsciekla i totalnie bezradna :(
 
No i bylam w szkole. Dopiero w jednej (bo pracuje w 2 katolickich instytuacjach). Dowiedzialam sie ze musza sie mnie pozbyc wiec nie mogac mnie zwolnic (nie ma pidstaw) beda mi obcinac godziny. W tym roku w tej jednej szkole "tylko" 4. (Boje sie co bedzie w drugiej). No i zabrali mi wychowawstwo (moja klase, ktora mialam juz wczesniej) no bo taki czlowiek (!!!) nie moze byc wychowawca. Jestem wsciekla i totalnie bezradna :(
Bierz l4 jak najszybciej i zapomnij o nich :) Nie przejmuj się..
 
@Mimicat dokładnie w Blue city, nie maja dużo, ale można coś wybrać. Ostatnio mieli promo 3 szt gratis...wzięłam spodnie, bluzkę i sukienkę [emoji6]

@izabelaaa co za ludzie...i oni dnia się nazywać katolikami??? Nie zastanawiaj się i leć na l4

Co do mdlosci, miewam, ale bez wymiotów...w piątek zaczynam 16 tydz...a energii jak nie było tak nie ma, zapachy to tez dla mnie jakaś masakra, a jak ktoś się wyperfumuje na słodko to aż mnie rzuca, nie wspomnę o dymie nikotynowym...wystarczy, ze obok kogoś przejdę, a wymiotować mi się chce




16ud3e3kpztre1wh.png
 
Jak mu powiedziałam że w takim razie będzie lepiej jak się rozstaniemy to Zaczął mi grozić że mi dziecko zabierze bo ja zostanę bez pracy a on jest zajebistym policjantem :)
@Dotkass ale ładne zdjęcie profilowe :D
Normalnie jakbym o sobie czytała. Tez policjant i bardzo podobne podejście do mnie i życia. Traktował mnie jak zło konieczne. Tyle że nie zdradził. Wytrzymałam 2 lata po urodzeniu małego i jak już z nerwów krzyczałam na syna to ogarnęłam się ze tak dłużej się nie da. Zniszczył mnie psychicznie idiota. Na szczęście moja rodzina stała za mną i miałam pracę. Rozwiodlam się i uważam że jedyne co złe zrobiłam to ten ślub albo rozwód za późno. Szkoda życia. Teraz jestem w końcu szczęśliwa i spokojna. A były od razu znalazł dużo młodsza, pusta laske ma z nią dziecko a naszym przestał się interesować. Jedynie alimenty płaci. Z czego się ciesze bo synio ma nowego tatusia którego uwielbia.
Zawsze możesz porozmawiać z komendantem swojego męża czasami może to pomoc choć, szczerze wątpię bo widzę tu identyczny typ do mojego ex.
Rozpisałem się ale szkoda mi dziewczyny która meczy się tak jak ja kiedyś. I szuka na siłę co złe zrobiła kiedy facet tylko ja doluje i niszczy poczucie wartości

f2w3skjol4llo8s8.png
 
Tak mi się przypomniało apropos spodni ciążowych. Dzisiaj wyhaczylam w second hand dwie pary, nowki [emoji16] jedne 4zl a drugie 5zl hehe. U mnie problem jest taki że ja nie przepadam za ciazowkami które się zakłada na brzuch wysoko, bo raz ze mi gorąco a dwa że jak duży brzuch to już nawet ten material mnie ciśnie. Owszem kupiłam takie w h&m bo musiałam na szybko bo mi brzuszek wyskoczył, ale takich pod brzuch niestety u mnie w mieście nie znajdę tylko second hand. Teraz mam czas to raz na jakiś czas będę zaglądac do mojego ciucha.
 
reklama
Tak mi się przypomniało apropos spodni ciążowych. Dzisiaj wyhaczylam w second hand dwie pary, nowki [emoji16] jedne 4zl a drugie 5zl hehe. U mnie problem jest taki że ja nie przepadam za ciazowkami które się zakłada na brzuch wysoko, bo raz ze mi gorąco a dwa że jak duży brzuch to już nawet ten material mnie ciśnie. Owszem kupiłam takie w h&m bo musiałam na szybko bo mi brzuszek wyskoczył, ale takich pod brzuch niestety u mnie w mieście nie znajdę tylko second hand. Teraz mam czas to raz na jakiś czas będę zaglądac do mojego ciucha.

to się nazywa okazja :)
ja mam z kolei odwrotnie ten materiał mi w pierwszej ciąży odstawał na górze, miałam mały brzuch i nisko, więc na górze brzydko się układał
 
Do góry