reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Dziękuję i czekam na wieści od Ciebie :)
Jesteśmy w dolnej grupie ryzyka...termin się przesunął na 8.02, Maluszek nie chciał współpracować, ale wszystkie parametry w normie...wielkość 77 mm, tętno 149, a przeziernosc 1.8...płeć nie znana, choć coś nam mignęło przed oczami lekarz kazał się nienastawiac [emoji6]...wyniki pappa lekarz postara się opisać do piątku- maja mi wysłać poczta

Mnie to ciągle coś piecze...Już nie wiem, antybiotyk wybrałam, czopki też, biorę żurawinę, piję z niej sok, kupiłam specjalny płyn do higieny a i tak...

A próbowałaś Trivagin żel?

Mnie dzis lapia silne skorcze brzucha, tak jakby miesni brzucha, oddychac przez to nie moge tak boli.. myslicie ze jechac na SOR? czy to bol przez rozciagajace sie miesnie brzucha?

Nie wiem jak intensywny to ból, jeśli skurcze dla spokoju bym pojechała, szczególnie, ze nie możesz oddychać


16ud3e3kpztre1wh.png
 
reklama
Jesteśmy w dolnej grupie ryzyka...termin się przesunął na 8.02, Maluszek nie chciał współpracować, ale wszystkie parametry w normie...wielkość 77 mm, tętno 149, a przeziernosc 1.8...płeć nie znana, choć coś nam mignęło przed oczami lekarz kazał się nienastawiac [emoji6]...wyniki pappa lekarz postara się opisać do piątku- maja mi wysłać poczta



A próbowałaś Trivagin żel?



Nie wiem jak intensywny to ból, jeśli skurcze dla spokoju bym pojechała, szczególnie, ze nie możesz oddychać


16ud3e3kpztre1wh.png
Nie próbowałam. Zobaczę co ginka jutro powie.

Ja chyba też zaczynam coś czuć :)
 
Jadę na SOR :( trzymajcie kciuki żeby wszystko było ok....
Trzymamy mocno! Dobrze, że pojechałaś sprawdzić, zwłaszcza jeśli to odpisujesz jako bardzo silny ból... Mam nadzieję, że to tylko jakieś paskudne wzdęcie.

A propos wzdęć, już wam miałam wcześniej napisać ale chciałam wypróbować. Lekarka polecała mi probiotyki, zwłaszcza te z drożdżami probiotycznymi, a że akurat miałam w domu a wzdęcia coraz gorsze to wzięłam. I stał się cud: kupa co rano bezproblemowa :D biorę codziennie, ale teraz spróbuje tych zwykłych probiotyków, z bakteriami, bo taniej wychodzą. Także ja polecam wypróbować, tylko właśnie te z saccharomyces boulardii :)
 
reklama
@Shemshi ja na szczęście już nie mam problemów z wyproznianiem...odkąd dołączyłam do suplementacji DHA [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Oj z tym dha, to właśnie mam zagadkę :( mam bardzo duże uczulenie na olej z ryb, tran itp. (nie mam pojęcia jak można mieć uczulenie na olej :) ) mam nadzieję, że farmaceuta albo lekarz będzie wiedział czy dha jest bezpieczne, bo to w sumie też chyba z ryb... Nie wiem na co mam konkretnie uczulenie w tym tranie, więc boję się że pozostanie mi spróbowanie dha i czekanie co się wydarzy. Ale na prawdę się boję, bo umrzeć nie umrę, ale będę 2 miesiące cierpieć. A może ty wiesz czy to jest pozyskiwane z ryb, z oleju z ryb? Czy to jest też po prostu tran? No ja nie mam pojęcia.
 
Do góry