reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Hej, ja też już po :) wszystko ok, dzidzia zdrowa. Co do płci to powiedział, że nic nie widać ale obstawiałby chłopca. No także muszę jeszcze poczekać z ubrankami ;) wyniki z krwi 22.08 :o także się naczekam trochę...

Super ze po usg Ok...badania krwi to już tylko formalność [emoji16]


16ud3e3kpztre1wh.png
 
Dziewczynki ja już po badaniach.
Według lekarza wszystkie parametry prawidłowe i nie ma powodów do zmartwień. Na wyniki z krwi poczekamy tydzień.
Przedstawiam naszą Zosie [emoji173][emoji173][emoji173]
Jestem najszczęśliwszą kobietą pod słońcem :-) :):-) :):-) :)
Gratuluje. Śliczna. [emoji738][emoji255]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
To póki co jednak przewaga chłopaków :D
U mnie w rodzinie też póki co same siusiaki się urodziły :D temu u mnie wszyscy liczą na dziewuche :-)
A pamiętam jak mąż mnie przekonywał do dziecka, że musimy ta szanse wykorzystać, bo teraz w większości same dziewczynki się rodzą. Ależ ja naiwna...a tutaj w większości same siusiaka...w domu też siusiaki...oszukali mnie[emoji15]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@serena22 i kompletnie Cie nie przekonalo to, ze tej "metody" nie stosuje zadnen lekarz? Ze sie o niej nie uczy? Ze zadne uznane medyczne czasopisno nie wydrukowalo tego artykulu z 2011? Ze nie uzyskala zadnego poparcia w medycznym srodowisku przez cale 6 lat?
Wiesz dla mnie mozesz wierzyc i w latajace jednorozce ;) tylko mnie zastanawia czemu akurat wierzysz w JEDEN jedydnyny artykulik w podrzednym czasopismie sprzed 6 lat ktory nigdzie nie zostal uznany any potwierdzony jako rzetelna metoda a nie zainteresowalas sie metoda z wyrostkiem plciowym i juz dosc powszechna i stosowana przez ginekologow.

Ehhh no dobra znow wychodze na medyczna nazi [emoji85]skrzywienie zawodowe [emoji85]

Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Przyszedl mi detektor eee no i nie wiem czy wykrylam swoje tetno czy ktoregos dziecka bo tak sie podekscytowalam, ze serce wali jak szalone i tetno mam powyzej 100 [emoji23]I przez to nie moge odroznic czyje tetno zlapalam [emoji85]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
U mnie to dopiero 11 tydzień i lekarz nie widział wyrostka płci.Mam tyłozgięcie macicy a dzisiaj lekarz mówi,że macica jest w przodozgięciu, wyprostowała mi się...a nie odczuwałam tego-żadnych bóli nie miałam.
 
Do góry