reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Cześć dziewczyny :)
Ja to wczoraj kupiłam sobie spodnie ciążowe bo już się w nic nie mieszczę :D
To dopiero 14 tyg więc już się boję co to będzie później :p
Jadę dziś z mężem po kołyske dla maluszka bo znalazłam w mega okazyjnej cenie i mimo tego że u mnie wszyscy są przeciwni szybkiego kupowania rzeczy dla dzieciątka to i tak jadę ją kupić :p mama to już ze mną nie gada, obrazila się ze jej nie słucham i kupuję przed porodem bo przecież zapeszam tym :)
Zobacz załącznik 817707

Piękna! Ja też już szukam bujaczka, chusty i innych pierdół. Co tam, nie będę czekać do porodu, mam tyle czasu że na pewno można upolować coś właśnie w dobrej cenie.
 
Cześć dziewczyny :)
Ja to wczoraj kupiłam sobie spodnie ciążowe bo już się w nic nie mieszczę :D
To dopiero 14 tyg więc już się boję co to będzie później [emoji14]
Jadę dziś z mężem po kołyske dla maluszka bo znalazłam w mega okazyjnej cenie i mimo tego że u mnie wszyscy są przeciwni szybkiego kupowania rzeczy dla dzieciątka to i tak jadę ją kupić [emoji14] mama to już ze mną nie gada, obrazila się ze jej nie słucham i kupuję przed porodem bo przecież zapeszam tym :)
Zobacz załącznik 817707
No to tak jak ja, też zaopatrzylam się w ciazowki właśnie.
Kołyska super, I cena wooow okazyjna! Też bym brała [emoji106]
 
Dzień dobry Dziewczyny :) wczoraj byłam z mężem w Poznaniu oglądać na żywo wózki Bugaboo, faktycznie są rewelacyjne, ale jak doliczyć nosidła, adaptery do wózka i jeszcze bazy isofix do auta to wychodzi taka kwota, że Klara Lewandowska nie wstydziła by się tym jeździć [emoji85][emoji16] jak wróciliśmy do przeleżałam cały wieczór, brzuch mi ciągnął i bolał, wieczorem to miałam taki bęben ze szok [emoji16] to pewnie wzdęcie po maku ;)
Miłego dnia, korzystajcie z pogody póki jest :)
 
reklama
Do góry