reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Wczoraj pisałam że brzuch mnie wcale nie boli i wywołałam wilka z lasu-pół nocy nie spałam bo bolał mnie brzuch :( dość mocno.Teraz już mniej ,ale jednak boli..

Tez bym stawiała na jelita, gazy i zalegająca kupę ;-) miałam takie bóle z dwa tygodnie temu, co noc nie mogłam spać i prawie co noc prawie jechałam na pogotowie bo się bałam, że to poronienie.
Masz przy tym spuchniety brzuch?
Oczywiście nie jest to diagnozą, jak się niepokoisz to lepiej zapytać lekarza.
Zjedz dziś ze 2 jabłka, jakieś otręby, coś co ma błonnik a jelita będą lepiej pracować.
Wczoraj miałam potworne skurcze, okazało się, że to kupa się Pcha na świat ;-)
Sorry za dosłownosc ale mi jelita wysiadaja w tej ciąży a zawsze trawienie miałam na 5+.
 
reklama
Dotkass a daleko masz nad morze ?? Zrobisz jak zechcesz ale jesli masz daleko to zrezygnuj dla dobra dzieciatka i siebie powinnas sie oszczedzac.

Wczoraj dopadl mnie masakryczny bol pachwin ze mialam problem chodzic. Lezalam od 13 do dzis i wracam do zywych.
Juz wieczorem bylo lepiej.
 
Dotkass a daleko masz nad morze ?? Zrobisz jak zechcesz ale jesli masz daleko to zrezygnuj dla dobra dzieciatka i siebie powinnas sie oszczedzac.

Wczoraj dopadl mnie masakryczny bol pachwin ze mialam problem chodzic. Lezalam od 13 do dzis i wracam do zywych.
Juz wieczorem bylo lepiej.

Nie całe 300 km, trasa dobra, ale nie wiem czy nie zrezygnuje, zależy jaj się będę czuła

Mnie od wczoraj ciągną wiązadła i blizna po CC, wiec wiem co czujesz - tule [emoji8]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BB
 
Tez bym stawiała na jelita, gazy i zalegająca kupę ;-) miałam takie bóle z dwa tygodnie temu, co noc nie mogłam spać i prawie co noc prawie jechałam na pogotowie bo się bałam, że to poronienie.
Masz przy tym spuchniety brzuch?
Oczywiście nie jest to diagnozą, jak się niepokoisz to lepiej zapytać lekarza.
Zjedz dziś ze 2 jabłka, jakieś otręby, coś co ma błonnik a jelita będą lepiej pracować.
Wczoraj miałam potworne skurcze, okazało się, że to kupa się Pcha na świat ;-)
Sorry za dosłownosc ale mi jelita wysiadaja w tej ciąży a zawsze trawienie miałam na 5+.

Haha, uśmiałam się z Twoich opisów. Niby damy nie rozmawiają o takich rzeczach, ale jak widać po prostu się nie da [emoji23] [emoji23] ja, odpukac, oceniam się na razie na 4. Jest gorzej, ale nie najgorzej. Najważniejsze jest to co się je i oczywiście ruch, ale nie wszystkie z nas mogą być aktywne fizycznie. A i mam zamiar jeszcze sprawdzić jak zadziała łyżeczka albo dwie oleju dziennie. Ginekolog już wcześniej polecała mi picie oleju (zamiast kapsulek), ale zapominam. A w moim przypadku to ważne żeby dostarczać te wszystkie omegi, bo w ogóle nie jem ryb. Najlepszy olej: rzepakowy tłoczony na zimno, nasz polski, wszystko mający, niedoceniany, smaczny i nie jełczeje tak szybko jak lniany(fuj). Idę zatem łyknąć, wasze zdrowie [emoji39]

@Shemshi cudowny szef- taki szef to Skarb- tez mam taka wspaniała szefowa- dziś już do mnie SMS wysłała jak się czuje i slowa otuchy

Ja po obchodzie wiem tyle, ze pewnie jutro wyjdę...o wyjeździe nad morze już zapomniałam, mieliśmy jechać w niedziele, ale R musiał wziąć urlop teraz i nie wiem czy Go puszcza, druga sprawa- nie wiem czy ja będę w stanie jechać...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Zgadzam się z Tobą, przynajmniej tu nie mam stresu. Ale on wie, że jak on będzie w porządku to ja też będę w porządku i to ma sens :)

Odpuść sobie może na razie wyjazdy, może za kilka tygodni, teraz to ja bym się bała. Ale najlepiej to zapytaj lekarza o opinie, masz teraz wielu pod ręką więc korzystaj ;)
 
Ja mam to dobre, że mieszkam nad morzem :) ale niestety przez te deszcze jest u nas zagrożenie powodziowe :/
Mnie już 3 dzień boli brzuch, czasem bardziej czasem słabiej... Taki ból jak na okres
 
Haha, uśmiałam się z Twoich opisów. Niby damy nie rozmawiają o takich rzeczach, ale jak widać po prostu się nie da [emoji23] [emoji23] ja, odpukac, oceniam się na razie na 4. Jest gorzej, ale nie najgorzej. Najważniejsze jest to co się je i oczywiście ruch, ale nie wszystkie z nas mogą być aktywne fizycznie. A i mam zamiar jeszcze sprawdzić jak zadziała łyżeczka albo dwie oleju dziennie. Ginekolog już wcześniej polecała mi picie oleju (zamiast kapsulek), ale zapominam. A w moim przypadku to ważne żeby dostarczać te wszystkie omegi, bo w ogóle nie jem ryb. Najlepszy olej: rzepakowy tłoczony na zimno, nasz polski, wszystko mający, niedoceniany, smaczny i nie jełczeje tak szybko jak lniany(fuj). Idę zatem łyknąć, wasze zdrowie [emoji39]



Zgadzam się z Tobą, przynajmniej tu nie mam stresu. Ale on wie, że jak on będzie w porządku to ja też będę w porządku i to ma sens :)

Odpuść sobie może na razie wyjazdy, może za kilka tygodni, teraz to ja bym się bała. Ale najlepiej to zapytaj lekarza o opinie, masz teraz wielu pod ręką więc korzystaj ;)
No co? ;-) ;-) W ciąży wszystko wypada ;-) :p
 
reklama
Do góry