reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Nawet na koszulce mozna sobie takie male logo zrobic :d
Jasne, jak będzie ostateczna wersja to jeśli któraś będzie chciała zamówić to udostepnie plik do druku do sciagniecia, bo tu nie wiem czy nie kompresuja jak zamieszczam na forum, a do druku trzeba dobrej jakości żeby ładnie wyszło. Mogę też zrobić dodatkowo z imieniem, jeśli na kubeczek.
 
reklama
Dziewczyny co sądzicie? To tak na szybko, myślałam jeszcze nad "odlutowe mamy" ale na razie nie mam pomysłu jak to zrobić żeby fajnie wyglądało ;)

1501146151-aaaaaa.jpeg


Musimy mieć w końcu jakaś identyfikację wizualną [emoji23] takie czasy. Albo po prostu nudzę się w domu :D fajny byłby taki nadruk na torbie na zakupy albo kubku... Tak sobie kombinuje...

Fajne, zmieniłabym tylko kolorystykę, zamiast czarnego dałabym błękit...jak w kolorystyce Mucovaginu [emoji12] lekko przesunęłabym drugi człon w prawa stronę, odseparowalabym od włosów i ewentualnie połączyła w pierwszym członem. Przepraszam, ze tyle uwag (trochę siedziałam w projektach graficznych- takie zboczenie [emoji12])


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BB
 
Jasne, jak będzie ostateczna wersja to jeśli któraś będzie chciała zamówić to udostepnie plik do druku do sciagniecia, bo tu nie wiem czy nie kompresuja jak zamieszczam na forum, a do druku trzeba dobrej jakości żeby ładnie wyszło. Mogę też zrobić dodatkowo z imieniem, jeśli na kubeczek.
Super
 
Fajne, zmieniłabym tylko kolorystykę, zamiast czarnego dałabym błękit...jak w kolorystyce Mucovaginu [emoji12] lekko przesunęłabym drugi człon w prawa stronę, odseparowalabym od włosów i ewentualnie połączyła w pierwszym członem. Przepraszam, ze tyle uwag (trochę siedziałam w projektach graficznych- takie zboczenie [emoji12])


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BB

O klient maruder był z Ciebie [emoji23]
Myślałam nad kolorami, ale nie chciałam robić takiego przeslodkiego, pastelowe kolory itp., stąd też róż wybrałam ciemny. Nad odseparowaniem od włosów pomyślę, choć tak też mi się podoba, że jest całością :) myślałam też nad zimowa kolorystyką i jakimś elementem, bo to w końcu luty.

Ah i to nie czarny tylko grafit [emoji14] mój ulubiony kolor [emoji23]
 
O klient maruder był z Ciebie [emoji23]
Myślałam nad kolorami, ale nie chciałam robić takiego przeslodkiego, pastelowe kolory itp., stąd też róż wybrałam ciemny. Nad odseparowaniem od włosów pomyślę, choć tak też mi się podoba, że jest całością :) myślałam też nad zimowa kolorystyką i jakimś elementem, bo to w końcu luty.

Ah i to nie czarny tylko grafit [emoji14] mój ulubiony kolor [emoji23]

Nie widać kolorystyki dokładnie...chodziło mi o połączenie tych dwóch kolorów ze względu na płci...w czym robisz projekt? Co do różu jest idealny (taki lekko fuksjowy)

Klient nie, bo to ja robiłam projekty...

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BB
 
Ostatnia edycja:
@Shemshi super :) wow, a mi się podoba właśnie taki nie przecukrzony, ewentualnie zamiast grafitu mógłby być granat (to prawie błękit ;)) teraz będziesz miała kilkudziesięciu doradców :D a najlepiej niech każda sobie w wybranych kolorach przerobi u siebie :)

@Dotkass super że cię wypuszczają, niezłe, że tak się liczą z samodiagnozą pacjenta ;)

mnie dzisiaj żołądek boli, ale to pewnie dlatego że jem często i w różnych konfiguracjach... ale co zrobić jak ciągle chodzę głodna i co nie zobaczę, to bym to zjadła... te obiady @martula1985 za 9 zł takie kuszące...

Fajnie, że wizyty udane i tyle już wiecie, ja mam prenatalne 17.08 chyba najpóźniej z Was, jak ja dotrwam...
 
Cześć Dziewczyny, nie pisałam kilka dni, ale czytałam na bieżąco. Widze, że bardzo dużo dzieje się w naszej forumowej rodzinie.

Forrester Dotkass jestem z Wami całym sercem! Kiedy czytałam Wasze wpisy było mi cholernie źle. Teraz już napewno będzie dobrze, limit szpitali do porodu wyczerpany:)

Dziewczynom wizytującym gratuluję dobrych wiadomości, tym które czekają na wizyty życzę samych dobrych wieści!

Ja walczę sama ze sobą, dopadła mnie niesamowita niemoc, boję się, żeby nie skończyło się depresją jak w pierwszej ciąży. Nie mam ani siły, ani ochoty na nic, poprostu na nic. Całą sobą zbieram się, żeby zająć się małym i coś zrobić w domu. Mam nadzieję, że to ostatnie uderzenie pierwszego trymestru tak na odbicie:(
 
reklama
Dziewczyny co sądzicie? To tak na szybko, myślałam jeszcze nad "odlutowe mamy" ale na razie nie mam pomysłu jak to zrobić żeby fajnie wyglądało ;)

1501146151-aaaaaa.jpeg


Musimy mieć w końcu jakaś identyfikację wizualną [emoji23] takie czasy. Albo po prostu nudzę się w domu :D fajny byłby taki nadruk na torbie na zakupy albo kubku... Tak sobie kombinuje...
Gratuluję inwencji twórczej :) super to wygląda!
 
Do góry