reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Saraaaa mam jeszcze jedno pytanie odnośnie tej nifty, czy przed pobraniem krwi badali Cię? Chodzi mi o wykonania USG albo sprawdzenie tetna dziecka. Zdziwiło mnie to, bo mnie nie zbadali, nie sprawdzili pulsu malucha. Na wizycie byłam jakieś 2 tyg temu wiec różnie to bywa. Wywiad ze mną przeprowadzili, krew pobrali, skasowali i kazali czekać do 9 dni roboczych wyłączając oczywiście soboty i niedziele.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

Kochana, tylko wypełniłam formularz z wywiadem, tam wpisałam dane z ostatniego usg - datę i crl i tyle - nikt mnie nie badał


6sutnafaqg5qzj84.png
 
Kładę się dziewczyny spać. Jutro czeka mnie ciężkie przed poludnie, bo idę z synem na szczepienie.[emoji85]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

Powodzenia jutro na szczepieniu...

Dobrej nocy Wam życzę, mam nowa współlokatorkę- młoda, przesympatyczna dziewczyna...żeśmy zaczęły o jedzeniu i głodna jestem...kaszanki z cebulka mi się chce...aaaaa

Buziaki [emoji182]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BB
 
Dzień dobry,

Ale dobrze dziś spałam...brzuch cmi, już nie boli jakoś bardzo, ale nadal mam uczucie napięcia

@Dotkass mam taką pyszną od gospodarza. Wysłać?

Jestes Kochana, bym wszamała, ale zanim byś dosłała mogłaby przejść mi ochota [emoji6] wiesz jak jest

Dotkass, są plusy takiej kolacji, przynajmniej się nie spasiesz ;-) :-)

Fakt [emoji12]

Miłego dnia, ciekawe czy dziś mi coś więcej powiedzą, czy puszcza do domu?

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BB
 
Wczoraj pisałam że brzuch mnie wcale nie boli i wywołałam wilka z lasu-pół nocy nie spałam bo bolał mnie brzuch :( dość mocno.Teraz już mniej ,ale jednak boli..
 
Dzień dobry,

Ale dobrze dziś spałam...brzuch cmi, już nie boli jakoś bardzo, ale nadal mam uczucie napięcia



Jestes Kochana, bym wszamała, ale zanim byś dosłała mogłaby przejść mi ochota [emoji6] wiesz jak jest



Fakt [emoji12]

Miłego dnia, ciekawe czy dziś mi coś więcej powiedzą, czy puszcza do domu?

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BB
Czyli lepiej :) czyli bardzo dobrze ;)
Wczoraj pisałam że brzuch mnie wcale nie boli i wywołałam wilka z lasu-pół nocy nie spałam bo bolał mnie brzuch :( dość mocno.Teraz już mniej ,ale jednak boli..
No ja już nie wiem jak to jest z tym bólem brzucha... Ale jak bardzo boli i nie przestanie przez kilka godzin to ja bym to skonsultowała. Boleć cię mogą też jelitka, jeśli masz teraz problemy z zatwardzeniami i wzdęciami ;) a tak a propos, ja zawsze przed okresem cierpiałam najbardziej dopóki nie zrobiłam kupy, po kupie macica miała chyba więcej miejsca i już tak nie bolała :D jakiś sens to ma [emoji23]

Mnie dzisiaj już chyba nie boli, ale po receptę pójdę coby mieć na wszelki wypadek. Widać wystarczył odpoczynek, szef mnie prawie na siłę wygonił do domu na tę 3 dni, muszę mu podziękować, bo jest najwyraźniej mądrzejszy ode mnie :)

Życzę słonecznego dnia :)
 
reklama
@serena22 współczuje, brałaś coś?

@Shemshi cudowny szef- taki szef to Skarb- tez mam taka wspaniała szefowa- dziś już do mnie SMS wysłała jak się czuje i slowa otuchy

Ja po obchodzie wiem tyle, ze pewnie jutro wyjdę...o wyjeździe nad morze już zapomniałam, mieliśmy jechać w niedziele, ale R musiał wziąć urlop teraz i nie wiem czy Go puszcza, druga sprawa- nie wiem czy ja będę w stanie jechać...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry