reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Ja od początku ciąży byłam 4 razy w mc Donald's :(. Ale już przemawia do mnie to, że dziecko je to, co ja i już nie będę :)

Tez sobie kiedyś obiecywałam...w pierwszej ciąży nie mogłam się jednak powstrzymać...

Wracamy właśnie od Mamy ze szpitala- w środę wychodzi, a później rehabilitacja...teraz smigamy do IKEA- przy okazji zjem klopsiki (jesssu jaka głodna jestem, a na sama myśl ślina mi cieknie) [emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja nic nie biorę. Teraz skończyłam Acard i nie przedłużyli mi a clexane brałam ale po transferze przez 2 tyg bo nasza ciąża jest z in vitro.

Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
— Phil Bosmans
 
Pyzunia ale piekne zdjecie dzieciaczkow:) i brzusio tez super :)

Dziewczyny boli mnie podbrzusze co jakis czas taki bol szczegolnie z lewej strony..ogolnie co jakis czas mialam wczesniej.takie bole ale tak jakby sie nasilily..martwie sie strasznie...

uwo9s65gu1738u3h.png
 
Jej ja też bym zjadła hamburgera, ale właśnie nie takiego z mc donalda, chodzi za mną taki sprzed lat, z budki na dworcu, zwykła wielka pszenna buła z sezamem, kawał mięcha najprostsze dodatki i sosy, normalnie ostatnio zasnąć nie mogłam bo tak mi się chciało a tej budki już nie ma :'(


Przy Magdzi w ciąży na końcówce miałam ochotę na ostre żarcie i czasem się skusiliśmy na kebaba, najpierw żarłam ze smakiem a potem ryczałam że to było ostre i mała pewnie teraz cierpi w brzuchu bo to dla niej za ostre
 
Pyzunia ale piekne zdjecie dzieciaczkow:) i brzusio tez super :)

Dziewczyny boli mnie podbrzusze co jakis czas taki bol szczegolnie z lewej strony..ogolnie co jakis czas mialam wczesniej.takie bole ale tak jakby sie nasilily..martwie sie strasznie...

uwo9s65gu1738u3h.png

Łykałas No-spe? Spróbuj, powinno przejśc i nie stresuj się, bo bóle się nasilają

Jej ja też bym zjadła hamburgera, ale właśnie nie takiego z mc donalda, chodzi za mną taki sprzed lat, z budki na dworcu, zwykła wielka pszenna buła z sezamem, kawał mięcha najprostsze dodatki i sosy, normalnie ostatnio zasnąć nie mogłam bo tak mi się chciało a tej budki już nie ma :'(


Przy Magdzi w ciąży na końcówce miałam ochotę na ostre żarcie i czasem się skusiliśmy na kebaba, najpierw żarłam ze smakiem a potem ryczałam że to było ostre i mała pewnie teraz cierpi w brzuchu bo to dla niej za ostre

Przy Emci jadłam dużo ostrego żarcia- efekt taki, ze teraz uwielbia sobie popieprzyć ziołowym pieprzem, bo za mało ostre [emoji12][emoji23]



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Przy Emci jadłam dużo ostrego żarcia- efekt taki, ze teraz uwielbia sobie popieprzyć ziołowym pieprzem, bo za mało ostre [emoji12][emoji23]



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom


Magdzia też od zawsze lubiła wyraźnie smaki, przez długi okres zamiast czekolady wolała ogórki kiszone, musieliśmy je przed nią chować bo potrafiła zjeść cały słój :)
 
Do góry