reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

No, fajny. Podwójny ale taki zgrabny.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

No wlasnie tez jest zgrabny. Reszta podwojnych to dla mnie estetyczne potworki [emoji85] az oczy mnie bola. Ale najwazniejsze to to, ze jest naprawde mega wozkiem i bije konkurencje na glowe.
W Polsce malo znany bo kogo stac wydac 1500 euro na wozek. W Holandii to nie jest jakas zawrotna cena w stosunku do zarobkow. Nie jest tani ale nie mozna powiedziec, ze jest drogi.

Cybex Priam seria Birds od Paradise. Moje marzenie wsrod wozkow pojedynczych to wydatek 2500 euro. To juz duzo nawet jak dla Holendra.

1500584744-aaaaaa.jpeg

1500584751-aaaaaa.jpeg



Dwa serca pod sercem [emoji173]️[emoji173]️
 
reklama
@Paraplu nie zgodzę się ze Bugaboo jest mało znany...ja coraz więcej widzę tych wózków na ulicach, konkurencyjnie z Cybex i Quinnym (szczególnie dwie pierwsze firmy, jeśli mowa o nowych)[emoji6]...fakt, ze są to wózki, którymi przeciętny Polak się nie poszczyci ...ja moje dwie woziłam w Quinny Speedi sx- uwielbiam ten wózek i dla trzeciego tez zakupie [emoji16]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Jak tak to spoko...nie chciałam namawiać, tylko podpowiedziałam [emoji6] moja siostra widzi dwójkę, ta gondolka z przodu jest wyżej...teraz jest tyle tych modeli dla bliźniaków, nie to co kiedyś


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Hehe nie no spoko rozumiem :) ale juz mierzylam [emoji23] , zaden jednen za drugim nie zlamie mi sie w przejsciu z dzwiami z holu na korytarz ani z korytarza nie zlamie sie do mieszkania. Za wasko ale wystarczajaco aby sie podwojny Budaboo zmiescil. Z szerszym juz bylby raczej problem problem [emoji33]
Szerokosc i dlugos windy tez juz mierzylam [emoji23]


Dwa serca pod sercem [emoji173]️[emoji173]️
 
@Paraplu nie zgodzę się ze Bugaboo jest mało znany...ja coraz więcej widzę tych wózków na ulicach, konkurencyjnie z Cybex i Quinnym (szczególnie dwie pierwsze firmy, jeśli mowa o nowych)[emoji6]...fakt, ze są to wózki, którymi przeciętny Polak się nie poszczyci ...ja moje dwie woziłam w Quinny Speedi sx- uwielbiam ten wózek i dla trzeciego tez zakupie [emoji16]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Moze i sa jakos znane ale na zywo w Polsce nie widzialam nikogo z Bugaboo. Moze z Poznaniu czy Warszawie sa na ulicach ale na pewno nie tak, ze na 10 mijanych wyzkow , 8 to Bugaboo jak w Holandii. Nawet uchodzcy maja Bugaboo.



Dwa serca pod sercem [emoji173]️[emoji173]️
 
Dziewczyny trzymajcie dzisiaj kciuki! Mam wizytę 15.30. Jestem przerażona! Kolejny dzień boli mnie prawy jajnik... Jak przeczytałam kiedy ciaze u niektórych z Was się skończyły to spać nie moglam bo jestem akurat w 12 tc... Żeby tylko wszystko było dobrze....

Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
— Phil Bosmans
 
Dziewczyny trzymajcie dzisiaj kciuki! Mam wizytę 15.30. Jestem przerażona! Kolejny dzień boli mnie prawy jajnik... Jak przeczytałam kiedy ciaze u niektórych z Was się skończyły to spać nie moglam bo jestem akurat w 12 tc... Żeby tylko wszystko było dobrze....

Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
— Phil Bosmans

Wszystko będzie dobrze, trzymaj się Kochana i dawaj znać! [emoji173]️


6sutnafaqg5qzj84.png
 
Dziewczyny trzymajcie dzisiaj kciuki! Mam wizytę 15.30. Jestem przerażona! Kolejny dzień boli mnie prawy jajnik... Jak przeczytałam kiedy ciaze u niektórych z Was się skończyły to spać nie moglam bo jestem akurat w 12 tc... Żeby tylko wszystko było dobrze....

Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
— Phil Bosmans

Trzymamy mocno kciuki, będzie dobrze [emoji16]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja witam się dziś nie dość, ze słonecznie to i z domu [emoji16]

Trzymam kciuki za wszystkie które maja dziś wizyty czy odbierają wyniki...

Buziaki, miłego dnia [emoji182]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry