reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Ja miałam chuste tkana NatiBaby i teraz chyba też kupie. Albo jakieś nosiło dobre. Raczej nie ma szans żeby dziecko wypadło :) Mały był zachwycony :)

Jezu laski tak mnie coś w zebrach po lewej stronie polamalo że nie mogę się ruszać wziąć głębszego wydechu...Dobijcie mnie! ;(

1500583330-aaaaaa.jpeg
 
Ja nie mam żadnych objawów...jutro po 16.00 wizyta...oszaleje do tego czasu,a najgorsze jest to,że właśnie najbardziej boję się 10tc który się zbliża,a wtedy straciłam ciążę...dwie poprzednie to były biochemiczne i nawet zarodka nie było widać...Boże daj mi siły i spraw żeby trufelek żył...

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
Dorcia wszystko będzie dobrze. Trzymam kciuki. Ja straciłam ciaze w 15tc i wiem jak człowiek zwlaszcza przykre doświadczenia przenosi na podobna sytuacje. To naturalne, ale dlaczego historia ma się powtorzyc. Raz wystarczy i o, raz za dużo. Jestem pewna, że będzie dobrze. Ja tez przed ostatnią wizyta nie miałam żadnych objawów i martwiłam się, że już po wszystkim, ale kiedy uslyszalam serduszko odrazu cały ten stres wyparował. Śpij spokojnie i ciesz się, że jutro zapewne zerkniesz do maluszka.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A jaka piekna cena [emoji85]

Uzywany pewnie kupimy bo nowy 1500 euro kosztuje. A uzywny to jakies 400 euro mniej. Za te oszczedzone 400 euro to kupie dwa lozeczka z serii Vox Spot Baby.


Dwa serca pod sercem [emoji173]️[emoji173]️

Nie miałam i nie mam bliźniaków, ale od mam bliźniaków wiem, ze często z wózkiem tego typu ciężko wjechać w drzwi...sprawdźcie zanim kupicie...nie wiem czy układ jedno za drugim nie będzie praktyczniejszy...przepraszam, ze się wtrącam, ale moja cioteczna siostra ma bliźniaczki miała kupić właśnie taki, odnawiali właśnie ze względu na problem "szerokosciowy" kupiła jeden za drugim


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@tialana lo matko [emoji85][emoji23]

@DorciaMamaOlka Pyska bedzie dobrze! Wiem jaki to strach ale po wizycie bedziesz miec banana na twarzy :) jeszcze tylko pare godzin.

Ja nie mam wyboru [emoji6] i wozek bedzie podwojny [emoji23] ale zaskoczenie, nie? [emoji23]

Jedyny sensowny podwojny i przy okazji jedyny na jaki patrzac nie mam ochoty wydlubac sobie oczu [emoji85][emoji23] to Bugaboo Donkey.

1500582200-aaaaaa.jpeg

1500582208-aaaaaa.jpeg



Dwa serca pod sercem [emoji173]️[emoji173]️
No, fajny. Podwójny ale taki zgrabny.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja miałam chuste tkana NatiBaby i teraz chyba też kupie. Albo jakieś nosiło dobre. Raczej nie ma szans żeby dziecko wypadło :) Mały był zachwycony :)

Jezu laski tak mnie coś w zebrach po lewej stronie polamalo że nie mogę się ruszać wziąć głębszego wydechu...Dobijcie mnie! ;(

1500583330-aaaaaa.jpeg
mavika, to Twój dzieciaczek? Fajny dzidzius, w moim guscie[emoji4]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie miałam i nie mam bliźniaków, ale od mam bliźniaków wiem, ze często z wózkiem tego typu ciężko wjechać w drzwi...sprawdźcie zanim kupicie...nie wiem czy układ jedno za drugim nie będzie praktyczniejszy...przepraszam, ze się wtrącam, ale moja cioteczna siostra ma bliźniaczki miała kupić właśnie taki, odnawiali właśnie ze względu na problem "szerokosciowy" kupiła jeden za drugim


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Tez o tym myslalam ale jeden za drugim to nie dla mnie. Po pierwsze nie wyobrazam sobie aby nie miec na oku dwojki dzieci na raz. A niech drugiemu sie uleje czy cokolwiek. Nie chce nawet o tym myslec.
Po drugie to sa dluuugie wozki i ja nim nie wyjade a nie wjade nawet na korytarz do prowadzacy do swojego mieszkania. Nie dadza rady na zakretach.

Podwojny Bugaboo w najszerszym miejscu ma 74cm gdzie pojedyncze maja czesto gesto 60-64cm. To zaledwie 10cm wiecej (Roiacy furore Riko nano ma 59cm). Jest mega zwrotny i zwinny i na serio nie ma z nim problemow w alejkach czy przy podbijaniu. Po zlozeniu zajmuje mniej wiecej tyle samo co pojedynczy wozek.
Bugaboo to ponad polowa wszystkich wozkow w Holandii, mialam okazje siena nie napatrzec i zmacac. Dla mnie Donkey wsrod podwojnych jest bezkonkurencyjny.


Dwa serca pod sercem [emoji173]️[emoji173]️
 
Polećcie zatem jakieś chusty i najlepsze wiązania. Oczywiście już sama przeglądałam, ale nie ma to jak opinia testerek.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Gdzieś na kompie powinnam mieć jak wiązać chustę chyba ze już usunęłam...poszukam w weekend i jak mam to podrzucę


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Tez o tym myslalam ale jeden za drugim to nie dla mnie. Po pierwsze nie wyobrazam sobie aby nie miec na oku dwojki dzieci na raz. A niech drugiemu sie uleje czy cokolwiek. Nie chce nawet o tym myslec.
Po drugie to sa dluuugie wozki i ja nim nie wyjade a nie wjade nawet na korytarz do prowadzacy do swojego mieszkania. Nie dadza rady na zakretach.

Podwojny Bugaboo w najszerszym miejscu ma 74cm gdzie pojedyncze maja czesto gesto 60-64cm. To zaledwie 10cm wiecej (Roiacy furore Riko nano ma 59cm). Jest mega zwrotny i zwinny i na serio nie ma z nim problemow w alejkach czy przy podbijaniu. Po zlozeniu zajmuje mniej wiecej tyle samo co pojedynczy wozek.
Bugaboo to ponad polowa wszystkich wozkow w Holandii, mialam okazje siena nie napatrzec i zmacac. Dla mnie Donkey wsrod podwojnych jest bezkonkurencyjny.


Dwa serca pod sercem [emoji173]️[emoji173]️

Jak tak to spoko...nie chciałam namawiać, tylko podpowiedziałam [emoji6] moja siostra widzi dwójkę, ta gondolka z przodu jest wyżej...teraz jest tyle tych modeli dla bliźniaków, nie to co kiedyś


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry