reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

@tialana to poleciałas :D

@Lejla.jm właśnie też myślę o chuscie ratowała mi życie z Andrzejem ale on się urodził w maju jakoś pod kurtka słabo to widzę. Kupię ta dostawke bo zamierzam dużo chodzić a młody będzie miał 5 lat i moich dystansow po 13 km nie ujdzie :D
 
reklama
Mi się pogoda Małgosia, Kinga lub Zosia dla dziewczynki. I tu mamy zgodność co do imion dla dziewczynki. Natomiast dla chlopca nie mamy w ogóle zgodności. Mi się podoba Czarek albo Szymon, a mojemu Staś albo uwaga Sławek :D A akurat mam przeczucie, że rośnie chlopak:D

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom


Mam córeczkę Gosie <3 I uwaga! Męża Slawka ;) Ja obstawiam Antoninę lub Jana albo Antoniego :)
 
@tialana to poleciałas :D

@Lejla.jm właśnie też myślę o chuscie ratowała mi życie z Andrzejem ale on się urodził w maju jakoś pod kurtka słabo to widzę. Kupię ta dostawke bo zamierzam dużo chodzić a młody będzie miał 5 lat i moich dystansow po 13 km nie ujdzie :D
Moja też urodziła się w maju ale ja zaopatrzylam się w polar I kurtkę Fo noszenia w chuscie, mega rozwiązanie, a zimą to już wogole. Nasze wyjście na dwór trwało 10 minut, bo tylko bach chusta i kurtka czy polar na nas i hej na dwór [emoji123]
 
Kochane niedawno wróciliśmy do domu...od jutra już leniuchuje, czasem coś zrobię jak będzie potrzeba zdalnie [emoji16]

W każdym razie na wizycie byliśmy w czwórkę- dziewczynki pierwszy raz zobaczyły swoje rodzeństwo- Maluszek się wiercił, wymachiwał rączkami, wierzgał nóżkami, ma prawie 4 cm...nie wiem jakim cudem, ale coś złe liczyłam i przełożyłam prenatalne na 8.08, 26.07 to za wczesnie, tzn w terminie, ale na granicy, wiec żeby Maluszek był większy i badanie wyszło lepiej przełożyłam badanie za namowa mojej gin...

Postaram się doczytać co naskrobalyscie, ale nie wiem czy dam radę...Buziam Was mocno


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja nie mam żadnych objawów...jutro po 16.00 wizyta...oszaleje do tego czasu,a najgorsze jest to,że właśnie najbardziej boję się 10tc który się zbliża,a wtedy straciłam ciążę...dwie poprzednie to były biochemiczne i nawet zarodka nie było widać...Boże daj mi siły i spraw żeby trufelek żył...

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny a co myślicie o farbowaniu włosów w I trymestrze? :)

Ja farbowałam w obu ciążach, później przestałam bo miałam takie śliczne lsciace i na dodatek rosły jak głupie, wiec wracałam do swoich [emoji6] dawałam im odpoczac, teraz już kilka siwych mam wiec pewnie bede farbowala do końca


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Na połówkowym może ty mnie wyprzedzisz albo Ja się cofne z terminem,kto wie [emoji23][emoji12]
Co do dostawki to znajomi maja i sobie chwala to cudo u nas też bėdzie to,że młodszy będzie miał 3latka i on już nie bardzo chce we wózku siedzieć tylko chodzić.Mój starszak jak miał 3 latka to się młodszy urodził i też bez wózka już był.
To zakeży jaka różnica wieku będzie między dziećmi bo jakbym miała 2 lata to na pewno bym kupowała podwójny.
A wizyta to następna mam z położna 10.08 a USG to dopiero połówkowe.
85993e3k3hsrqret.png
A no właśnie ja będę mieć ok 22 miesięcy różnicy między maluchami, więc niecałe 2 lata dlatego jednak postawię na podwójny wózek. Choć jeszcze zobaczymy bo jest dużo czasu zanim maluszek będzie jeździł w spacerówce więc zobaczymy jak pierworodny ustosunkuje się do jazdy wózkiem :)

Jej dopiero idziesz na połówkowe, ja idę 31 lipca, a później już będę chodzić co miesiąc o ile będzie ok. Tak więc 31 lipca pewnie lekarz potwierdzi mi, że chłopak, albo zrobi mi niespodziankę i jednak zmieni zdanie na dziewczynkę;) oby hehe
A z porodem to ja na cc szykuję się więc o ile dotrwam yo tak w połowie stycznia rozpakuję się pewnie :biggrin2:
 
Do góry