reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

@Tasiorek najszczersze wyrazy współczucia!
Ja też sobie wkręcam już różne filmy po tym kłuciu w okolicy szyjki. Za długa przerwa między usg...
Do tego od wczoraj mam jakiś nerwoból w klatce. Masakra, nie mogę naproxenu wziąć, chyba spróbuję z apapem.
 
reklama
@Paraplu dzisiaj Twój dzień jeśli dobrze pamiętam i zobaczysz swoje bobasy,tak?Zaciskam mocno &&&&&

85993e3k3hsrqret.png



Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
Dziewczyny z głębokim żalem żegnam się i ja z wami....Jestem w szpitalu,jutro będę miała zabieg. Serduszko mojego dzidziusia przestało bić.
Dziękuję i trzymajcie się i dbajcie o siebie i maluszki.
Strasznie mi przykro. Tyle tu dobrych wieści, myślałam że się i obędziemy bez tych tragicznych.
 
Hej, witam się i ja.
Tasiorek- tak mi przykro, wiem, jak to jest...

Czytam Was już jakiś czas więc wiem, co u Was ;) mam 28 lat, jestem mamą 3-letniego synka, to moja 3 ciąża... termin z usg wyznaczony na 17 lutego. Badania prenatalne mam 8.08, co ciekawe, moja Pani doktor z prywatnej kliniki wypisała mi skierowanie i zarejestrowałam się na NFZ, więc za nie nie płacę :) wizytę mam w przyszły piątek, ale niestety już troszkę świruję, bo ostatnio nie mam żadnych objawów- mdłości przeszły, nic zbytnio nie boli, więc ja głupia, zamiast się cieszyć, to się martwię :( nie wiem, czy nie przeniosę wizyty na szybciej...
 
Witamy kruszynka.
Dziś przy okazji rozmawiałam chwilę ze zaprzyjaźniona moja Panią doktor rodzinną i mówiła mi, że lepiej nie robić badań prenatalnych inwazyjnych.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
W ciąży prawidłowej poziom wolnej podjednostki beta-HCG we krwi matki zmniejsza się wraz czasem trwania ciąży, natomiast w ciążach z zespołem Downa stężenie to jest zwiększone.
U mnie zwiększone jest trzykrotnie :(
Jasne, głuptasie, ale weź pod uwage, że nie tylko w takiej sytuacji. Gdyby to było takie proste, to każdy by robił tylko to badanie za kilkadziesiąt złotych ;)
 
reklama
@kryszynka28 witamy serdecznie [emoji16] ja tez dostałam skierowanie na NFZ, ale niestety u tego lekarza co chciałam robić mogę tylko prv, zatem dzięki za ubezpieczenie zdrowotne w firmie- usg pokrywa ubezpieczyciel, ja płace tylko za PAPPa


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry