reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

No wlasnie chyba nie . Szukam i natrafiam tylko na prywatne. Ale zlokaluzowalam go w szpitalu w rudzie na goduli jest tam ordynatorem.
Kurde chcialabym sie do niego dostac ale z nfz bo prywatnie nie dam rady bo wizyta u niego 200 zl

Właśnie wiem że jest ordynatorem dlatego pomyślałam że może przyjmuje tam też na NFZ w przychodni przyszpitalnej. A może spróbuj zadzwonić na Godule i zapytaj czy doktor przyjmuje na NFZ powinni wiedzieć. Moja koleżanka chodziła do niego, przyjmował też jej porod (blizniaki), bardzo problemowa ciąża i jest mega zadowolona.
 
reklama
Właśnie wiem że jest ordynatorem dlatego pomyślałam że może przyjmuje tam też na NFZ w przychodni przyszpitalnej. A może spróbuj zadzwonić na Godule i zapytaj czy doktor przyjmuje na NFZ powinni wiedzieć. Moja koleżanka chodziła do niego, przyjmował też jej porod (blizniaki), bardzo problemowa ciąża i jest mega zadowolona.
No wlasnie pielegniarki nie wiedza czy przyjmuje na nfz.
A ta twoja kolezanka chodzila prywatnie do niego??
Jestes w stanie sie dowiedziec cos od niej ??
 
Ale ja Wam zazdrosze ze juz po wizytach jestescie. Ja mam jutro i stresik nie maly. Ale zobaczymy. Pozostaje miec tylko nadzieje ze wszystko sie wchlonelo i zasklepilo bo od tego lezenia to mi sie niebawem odlezyny zrobia. A co do zmiany na fb to ja nie mam wiec tam mnie nie bedzie.
 
A chcialam zapytac jak dlugi jest czas oczekiwania, koszt i kogo polecacie. Ja teoretycznie wybieram się do niejakiego dudarewicza
Dudarewicz jest chyba "najsłynniejszy" w Łodzi ale ja jakoś mam przekonanie że to przerost formy nad treścią. Ale ja generalnie nie ufam tym "światowej sławy specjalistom" z Matki Polki. Pół ciąży zylam przez nich w stresie bo zobaczyli jakieś liczne węzły na pepowinie, straszyli że mogą się zacisnąć podczas porodu SN i dziecko będzie niedotlenione ale cc nikt zlecić nie chciał. Oczywiście po porodzie okazało się że żadnych węzłów nie ma a pepowina była jedynie skrecona :/ Ale genetykiem jest podobno niezłym tylko ceni się jak za zboże
 
Mo
Dudarewicz jest chyba "najsłynniejszy" w Łodzi ale ja jakoś mam przekonanie że to przerost formy nad treścią. Ale ja generalnie nie ufam tym "światowej sławy specjalistom" z Matki Polki. Pół ciąży zylam przez nich w stresie bo zobaczyli jakieś liczne węzły na pepowinie, straszyli że mogą się zacisnąć podczas porodu SN i dziecko będzie niedotlenione ale cc nikt zlecić nie chciał. Oczywiście po porodzie okazało się że żadnych węzłów nie ma a pepowina była jedynie skrecona :/ Ale genetykiem jest podobno niezłym tylko ceni się jak za zboże
Moj gin mi go polecil i jeszcze jakiegos z kliniki poloznictwa ale nie pamietam nazwiska :) bede dzwonic to od razu poprosze o cennik :)
 
reklama
Kurde a myslalam ze senne dni juz za mna. Oatatnie pare dni bylo spoko. A dzis znow to samo. Leze i spie. Lezec musze no z przyczyn wiadomych, ale spac calymi dniami to lekkie przegiecie...
 
Do góry