reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Angelika Też słyszałam o tym że Wysoka beta świadczy o tym że będzie dziewczynka ,czytałam dużo na forum że dziewczyny były przestraszone że mają za wysoką bete że coś jest nie tak i zawsze rodziły dziewczynki.
U mnie beta w ciagu 24 godz wzrosla o 165% ponoc to chlopczykowo,mimo wszystko marze o corci :-)
 
Asmag jak najbardziej. Ale jak ja mam połknąć ta tabletkę to odrzuca mnie jakaś taka kanciasta.

PYZUNIA wielkie gratulacje potrójnego szczęścia. I duuzo zdrówka . Teraz Wam się bardzo przyda. I zaczynaj ostro wcierać coś w brzuszek bo będzie mega wielki . Ale szok dla nas a co dopiero dla Was .

f2w3skjol4llo8s8.png
 
Angelika Też słyszałam o tym że Wysoka beta świadczy o tym że będzie dziewczynka ,czytałam dużo na forum że dziewczyny były przestraszone że mają za wysoką bete że coś jest nie tak i zawsze rodziły dziewczynki.
O to i u mnie powinna być 100% dziewczyna ;) po cichu liczyłam na chłopca, ale również czuję że to jednak dziewczę.
 
Ponoć dlatego kobieta się gorzej czuje z dziewczynka w ciąży bo beta wyzsza, a to właśnie beta powoduje źle samopoczucie. Tak nam lekarz mówił.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A czy wasi lekarze wysyłaja was na badania prenatalne? Bo dziś moja gin potwierdziła mi ciąże i od razu wyskoczyła mi z badaniami prenatalnymi między 10 a 12 tyg ciąży. Usg plus badania z krwi. Podobno jakieś nowe a koszt bagatela 4oo zł ;) :szok:
 
reklama
Ponoć dlatego kobieta się gorzej czuje z dziewczynka w ciąży bo beta wyzsza, a to właśnie beta powoduje źle samopoczucie. Tak nam lekarz mówił.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Tak też słyszałam, i właśnie dlatego 9-10 tydzień są najgorsze, później beta powoli się stabilizuje, a w 2 trymesttze nawet trochę spada :) ja narzekam na mdłości i wzdęcia wieczorem, wymiotowałam tylko raz, zmęczenia chyba nie mam, choć to chyba zależy od dnia. Trudno powiedzieć czy to takie bardzo złe samopoczucie, ale chyba trochę tak. Moja mama też lepiej czuła się w ciąży z chłopcem.
 
Do góry