reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Ale duzo piszecie ciezko nadgonic :-) a slyszalyscie cos nt przyrostu bety dotyczacego plci.Ze niby wysoka to na dziewczynke a nizsza na chlopczyka???
 
Co do imion dziewczyny, zerknijcie sobie na stronę GUS-u ponieżej. Nie zdawałam sobie sprawy jakie imiona są teraz "na topie", a już na pewno nie spodziewałam się Antoniego :O
Lepiej uważać, żeby później pół piaskownicy nie odwracało się przy zawołaniu ;)

Link do: Najpopularniejsze imiona 2016 roku to Zuzanna i Antoni

To moje na końcu [emoji12] syn będzie Ksawery a córka Sara . Chciałam Rozalia ale nie mam poparcia w rodzinie [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Co do imion dziewczyny, zerknijcie sobie na stronę GUS-u ponieżej. Nie zdawałam sobie sprawy jakie imiona są teraz "na topie", a już na pewno nie spodziewałam się Antoniego :O
Lepiej uważać, żeby później pół piaskownicy nie odwracało się przy zawołaniu ;)

Link do: Najpopularniejsze imiona 2016 roku to Zuzanna i Antoni
Łeee... To moje imiona wysoko niestety... [emoji53]

Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
— Phil Bosmans
 
reklama
Angelika Też słyszałam o tym że Wysoka beta świadczy o tym że będzie dziewczynka ,czytałam dużo na forum że dziewczyny były przestraszone że mają za wysoką bete że coś jest nie tak i zawsze rodziły dziewczynki.
 
Do góry