reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Pytałam właśnie i invitro nie ma na to wpływu tak samo dostają krwiak kobiety z normalnych ciąż . Mowila ze macica jest bardzo ukrwiona teraz i czasami pękają naczynia i tworzą się takie krwiaki . Niestety biorę Acard i on może tez się do tego przyczynić ale z moja immunologia znowu nie mogę go nie brać i mowi ze ja to w ogóle ciężki przypadek jestem. Mój kręci nosem nie zadowolony bo kupiliśmy przyczepę postawiliśmy nad morzem i nici z biwakowania . Oj z tymi facetami udusić to mało.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Tam też można leżeć [emoji6] Gorzej podróż... Trzymaj się! [emoji5]

Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
— Phil Bosmans
 
reklama
Dziękuje dziewczyny za wsparcie . Krawienie troszke ustąpiło ale brzuch za to zaczął boleć. Powiem wam ze okropne uczucie jak widziałam jak maluszek się dziś ruszał machał rączkami a lekarz mówi ze trzeba przyjąć ze może dojść do poronienia . Ciężka noc przede mną [emoji20]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Będzie dobrze zobaczysz postaraj się nie denerwować trzymam kciuki za was
 
@Rozpuszka666 dużo odpoczywaj i się nie stresuj,wszystko będzie dobrze!!!!A co do brzuszka to ja mam niwielką fałdkę tłuszczyku która się wypina pod koniec dnia i wyglądam jakbym była conajmniej w 5miesiacu już [emoji12]ale zrana jest normalny [emoji5]

Ja miałam dzisiaj bardzo zabiegany i męczący dzień,w biegu od rana.Starszaka do szkoły zaprowadziłam,potem z młodszym do okulisty,gdzie była taka duchota że myślałam ze zemdleje [emoji15]oczywiście synek niebardzo współpracował i kolejny raz nie dał sobie dokładnie zbadać oczek i czeka nas kolejna wizyta za 6 miesięcy [emoji53]Jak wróciłam do domu to byłam taka padnięta że zjedliśmy i poszliśmy z synkiem na szybką drzemkę bo jeszcze czekało mnie spotkanie w szkole synka związane z nową klasą od września.Jestem wykończona dzisiaj i brzuch mi się napina i pobolewa![emoji21]

85993e3kt6ejcv08.png



Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
Rozpuszka współczuję przeżyć i trzymam za Was kciuki

Mnie dziś brzuch boli :(wzięłam nosie i leżę ale średnio pomaga, zaczynam świrować ze znowu źle się ta ciąża skończy :(
 
[QUOTE="Cupcake, post: 15397775, member: 1524043]Dwójka jednocześnie i mozna podwiazywac jajniki


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

f2w33e3kaecxqxsl.png

mhsv3e5e6jjcv2wd.png

3nr50tsdor35ph2b.png

kjmne6ydff517wxw.png
Nie można... Prawnie zakazane w Polsce...[/QUOTE]

Napisałam to z przekąsem. Poza tym - prawnie zakazane a 3/4 lekarzy to robi, a wręcz sami wychodzą z propozycją. Potem w dokumenty wpisuje się, że sytuacja zagrażająca życiu i nie było wyjścia. Swoją drogą - wazektomia jest legalna, a odwracalna w takim samym stopniu jak "podwiązanie jajowodów" - w pierwszych 5 latach prawie 90% szans. Ale żyjemy w takim kraju gdzie równouprawnienie to niestety tylko w teorii


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

f2w33e3kaecxqxsl.png

mhsv3e5e6jjcv2wd.png

3nr50tsdor35ph2b.png

kjmne6ydff517wxw.png
 
Ropuszka bardzo współczuje, musiałaś najeść sie niezłe strachu! Wierze, ze wszystko bedzie dobrze, a krwiak ma duże szanse sie wchłonąć - zdarzają sie takie rzeczy. Moja chrzestna zaszła w ciąże mając sporego mięśniaka, to oczywiście trochę inna sytuacja i ciąża wysokiego ryzyka, ale ciąża donoszona i urodziła zdrowe dziecko 12 lat temu, a wiadomo, ze medycyna cały czas idzie co przodu.
Trzymam mocno kciuki i życzę dużo spokoju i cierpliwości [emoji173]️


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Nie można... Prawnie zakazane w Polsce...

Napisałam to z przekąsem. Poza tym - prawnie zakazane a 3/4 lekarzy to robi, a wręcz sami wychodzą z propozycją. Potem w dokumenty wpisuje się, że sytuacja zagrażająca życiu i nie było wyjścia. Swoją drogą - wazektomia jest legalna, a odwracalna w takim samym stopniu jak "podwiązanie jajowodów" - w pierwszych 5 latach prawie 90% szans. Ale żyjemy w takim kraju gdzie równouprawnienie to niestety tylko w teorii


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

f2w33e3kaecxqxsl.png

mhsv3e5e6jjcv2wd.png

3nr50tsdor35ph2b.png

kjmne6ydff517wxw.png
[/QUOTE]

No a druga sprawa to nie komuna i poki co, mozna wyjezdzac z kraju z celach medyczno-turystycznych ;) a ja sobie mieszkam w Holandii na dodatek :)
I kompletnie nie rozumiem dyskryminacji kobiet pod tym wzgledem. Wazektomia cacy ale podwiazanie jajowodow juz nie cacy [emoji35] nie wiem co to za roznica [emoji35]



[emoji33] 67,7kg ---> 57kg ---> 52kg [emoji7]
 
reklama
Witajcie Dziewczyny ☺️ widzę, że nie jestem jedyną osobą, która Was podczytuje, ale długo się nie ujawniałam. Cały czas miałam stresika, żeby zacząć z uwagi na 2 Iwcześniejsze poronienia. Aktualnie 3 podejście, mam nadzieję, że skuteczne, dzieci jeszcze nie mam. Wiek 28 lat, mężatka od 10 miesięcy, teren wielkopolska ☺️ u mnie termin na 3 lutego, w niedzielę będzie pełny 10 tydzień ☺️
 
Do góry