reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Ja na śniadanie codziennie jajka i warzywa na oleju kokosowym. Na obiad jakieś mięso i surówka a na kolację nachodzi mnie na słodkie i bez mięsa i ostatnio są to najczęściej jakieś placuszki z owocami na mące kokosowej lub kasztanowej
U mnie wszystko lekkostrawne, mięso rzadko i to też bez tłuszczu itp. Nic smażonego, mam totalny odrzut.
 
Dolaczam bo mam termin na 9.02 zachcianek zero(moze to i dobrze) tylko podobny problemz krwiakiem mam. Moj malutki bo 7mm ale lezec i tak trzeba. Tomoja pierwsza ciaza a czekalismy na nia z mezem 5 lat i od razu trach....odwarstwianie sie kosmowki. Jestesmy dobrej mysli. Wizyty sa co 2 tygodnie zeby sprawdzac czy sie wchlonie. Serducho fadolki bije jak dzwonoooo a w dumie to nie wiem czy to zachcianka czy nie ale kilka dni temu mi sie wspomnialo jak za dziecka bawarki pijalam i tak teraz zostalo i do sniadania i do kolacji
 
@Monisiek88 witaj :)

Dzisiaj mam gorszy dzien, psychicznie. Panikuje okropnie. USG za dwa tygodnie, osiwieje i/lub wyladuje w psychiatryku.

Wezcie mnie kopnijcie w doope bo dzisiaj tego potrzebuje :(


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny wracam . Krwiak gigant ale dr mówi ze najważniejsze ze nie widać wycieku. Maluszek ma się świetnie bardzo ruchliwy . Ja mam nakaz leżenia tylko siku jedzenie prysznic . Leki bez zmian .Plamie taka stara brązowa krwią i to tez powiedziała ze na plus . Przytuliła Mnie i powiedziała ze będzie dobrze tylko muszę o siebie dbać. W środę mam przyjechać na kolejna wizyty żebym zobaczyła dzieciaczka i się uspokoiła ze jest ok .


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny wracam . Krwiak gigant ale dr mówi ze najważniejsze ze nie widać wycieku. Maluszek ma się świetnie bardzo ruchliwy . Ja mam nakaz leżenia tylko siku jedzenie prysznic . Leki bez zmian .Plamie taka stara brązowa krwią i to tez powiedziała ze na plus . Przytuliła Mnie i powiedziała ze będzie dobrze tylko muszę o siebie dbać. W środę mam przyjechać na kolejna wizyty żebym zobaczyła dzieciaczka i się uspokoiła ze jest ok .


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Kochana musi być dobrze! To teraz lez jak Królowa a Maz niech lata wokół Ciebie [emoji6]
Trzymam baaaaaaaardzo mocno kciuki!
Jeżeli mogę zapytać to skąd takie ustrojstwo się bierze? To przez in vitro czy jak?

Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
— Phil Bosmans
 
Kochana musi być dobrze! To teraz lez jak Królowa a Maz niech lata wokół Ciebie [emoji6]
Trzymam baaaaaaaardzo mocno kciuki!
Jeżeli mogę zapytać to skąd takie ustrojstwo się bierze? To przez in vitro czy jak?

Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
— Phil Bosmans

Pytałam właśnie i invitro nie ma na to wpływu tak samo dostają krwiak kobiety z normalnych ciąż . Mowila ze macica jest bardzo ukrwiona teraz i czasami pękają naczynia i tworzą się takie krwiaki . Niestety biorę Acard i on może tez się do tego przyczynić ale z moja immunologia znowu nie mogę go nie brać i mowi ze ja to w ogóle ciężki przypadek jestem. Mój kręci nosem nie zadowolony bo kupiliśmy przyczepę postawiliśmy nad morzem i nici z biwakowania . Oj z tymi facetami udusić to mało.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
1499266498-aaaaaa.jpeg
Trufelek żyje [emoji173] wszystko jest dobrze,serduszko bije :) termin porodu z 20.02 przesunął się na 14.02 ( w tym dniu miałam zabieg ) wierzę w siłę mojego okruszka





Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
Dorcia piękne maleństwo, super
 
Do góry