reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
U mnie ostatnio organizm domaga się pomidora. Chyba mam mało potasu. Kolacja bułki z pomidorem i ewentualne z serem, bułki z pomidorem i tak już z tydzień ciagne

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Banany, pomidory i jajka, ciągnie mnie do tego każdego dnia. Wczoraj miałam ochotę na makaron z kurczakiem i szpinakiem :D Albo na tosty z podwójnym serem :)

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A to tak pod moje gusta kulinarne. Tylko wykresliłabym z menu ten szpinak [emoji2]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witamy, witamy. Mi też się wydaje, że ten czas się wlecze, ja mam wizytę 18 więc też sobie poczekam, ale myślę że warto bo już będzie ładnie wszystko widać :) ja też po południu mam spadek formy, ale na szczęście zmęczenie mnie na razie omija. To będzie twój pierwszy potomek?
To będzie mój trzeci potomek [emoji16] syn ma 7 lat a córka 5, każda ciąża inna, ta najbardziej mnie męczy poprzez mdłości i problemy żołądkowe. Oba porody SN i tylko siła wyższa może mnie zmusić do CC.
 
Dziękuje dziewczyny za wsparcie . Krawienie troszke ustąpiło ale brzuch za to zaczął boleć. Powiem wam ze okropne uczucie jak widziałam jak maluszek się dziś ruszał machał rączkami a lekarz mówi ze trzeba przyjąć ze może dojść do poronienia . Ciężka noc przede mną [emoji20]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Trzymaj się kochana...
 
U mnie ostatnio organizm domaga się pomidora. Chyba mam mało potasu. Kolacja bułki z pomidorem i ewentualne z serem, bułki z pomidorem i tak już z tydzień ciagne

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie to samo! Na śniadanie codziennie pomidory a w ciągu dnia 2 - 3 zjadam w całości jak jabłka[emoji16]
 
Ropuszka musisz teraz bardzo duzo odpoczywac zero prac domowych.
Pamietam jak bylam na wrzesniowkach tez dziewczyna miala ogromnego krwiaka.
Kazano jej przedewszystkim duzo odpoczywac i nie denerwowac sie.

Trzymam kciuki za Was.Odpoczywaj.
 
reklama
Ja na śniadanie codziennie jajka i warzywa na oleju kokosowym. Na obiad jakieś mięso i surówka a na kolację nachodzi mnie na słodkie i bez mięsa i ostatnio są to najczęściej jakieś placuszki z owocami na mące kokosowej lub kasztanowej
 
Do góry