reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Ropuszka bedzie dobrze. Odpoczywaj.

Ssabrina mowilam mu o tych wymiotach, ale nic od siebie nie zaproponowal. Nie wiem czy wogole moglabym cos przyjmowac na to w ciazy. Boze jeszcze kilka tyg meki.
 
reklama
Hej kochane! Codziennie was czytam ale jakoś cierpię na brak weny i motywacji do czegokolwiek nawet do napisania tutaj. U mnie wieczorem mam brzuch tak wielki jak w 5 miesiącu, chociaż widzę że i z rana już mały nie jest. Nie mogę mieć długich przerw między posiłkami bo mam mdłości potem do końca dnia. Generalnie popołudnia zaczynam się czuć najgorzej, źle na żołądku i mdłości. Nie wymiotuję ale czuję się jak z chorobą lokomocyjna. Wstawanie po 4 razy w nocy siku mnie po prostu dobija. Nic mnie tak nie wkurza chyba[emoji23] Poza tym chodzę wcześnie spać i drzemka w dzień obowiazkowa. Cyce bolą standardowo ale idzie wytrzymać. Za 2 tygodnie w końcu kolejna wizyta u gina. Mam wrażenie że wieczność minęła od ostatniej wizyty... A tu jeszcze tyle trzeba czekać. No i oczywiście zestaw badań mam do zrobienia.
Normalnie jakbyś opisała moje objawy.

@Ropuszka666 trzymaj się i jak piszą dziewczyny dużo odpoczynku i leżenia to powinno pomóc

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w3skjol4llo8s8.png
 
To co dziś przeżyłam było okropne . Czułam się bardzo dobrze pojechaliśmy do Kauflandu na zakupy i mówię do partnera ze siku mi się chce po czym czuje ze coś leci ze mnie, biegnę do toalety a tam pełno krwi .Szybko w samochód i na pogotowie lekarka prowadząca załatwiła ze zejdzie do mnie ordynator . Byłam pewna ze straciłam już mojego maluszka . Lekarz po USG stwierdza ze z dzieckiem ok ale Ja mam ogromnego krwiaka. Powiedział ze czas pokaże i trzeba to pozostawić naturze bo biorę wszystkie leki jakie można i wiecej zrobić nie mogę .nie zostałam w szpitalu bo nie widziałam sensu a nie lubię szpitali. Jutro mam przyjechać na kontrole . Powiedzcie czy któraś z was miała takiego krwiaka ?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

O rany! Dzwoniłaś pewnie już do swojej lekarki? Będzie dobrze!! Straszne przeżycie!!! :(
Odpoczywaj Kochana!
 
Odebrałam dziś wyniki krwi, i tsh mam 0,77, 20 maja robilam poprzednie badania i miałam 3,18. A 1 czerwca zaszłam w ciążę... Czy ten wynik jest bardzo zły, orientujecie się?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Odebrałam dziś wyniki krwi, i tsh mam 0,77, 20 maja robilam poprzednie badania i miałam 3,18. A 1 czerwca zaszłam w ciążę... Czy ten wynik jest bardzo zły, orientujecie się?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Wynik jest bardzo dobry. Bierzesz tyroksyne?
 
Odebrałam dziś wyniki krwi, i tsh mam 0,77, 20 maja robilam poprzednie badania i miałam 3,18. A 1 czerwca zaszłam w ciążę... Czy ten wynik jest bardzo zły, orientujecie się?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Akurat Niedawno czytałam świetny felieton w polityce a propos tego o czym piszesz: Link do: Owca w wilczej skórze
Przeczytaj koniecznie:) w skrócie, lekarz mam nadzieje zleci ci jeszcze badanie ft4 i przeciwcial tarczycowych (badalas kiedyś?) Jeśli wszystko będzie ok wystarczy kontrolować, niektórzy lekarze uważają , że trzeba ingerować lekami jeśli ft4 jest podwyższone, inni uważają że nie trzeba. A wszystko to dlatego, że hcg podobne jest do tsh i lubi je udawać i każe tarczycy produkować więcej hormonów ft3/ft4, a jak jest ich więcej to tsh się obniża. Masz jakieś objawy nadczynności? Także na razie się nie przejmuj, ale badania radzę zrobić, sprawdzić chociaż poziom ft4. [emoji106]
 
Jutro akurat mam wizytę u endokrynologa, ale jestem strasznie niecierpliwa i zdenerwowana

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry